Dorastanie jakie to proste!

"Dorastanie" to jedna z najważniejszych książek w znakomitej serii ,,Jakie to proste!". Ten ilustrowany poradnik na temat dojrzewania i wszystkich zmian temu towarzyszących stanowi obowiązkową lekturę dla nastolatków i ich rodziców, którzy dzięki niemu nauczą się właściwie reagować na trudne pytania i problemy swoich dzieci.

Autor nie osądza i nie zanudza pseudonaukowym żargonem. O tym trudnym okresie pisze z uśmiechem, że "jesteśmy jak na przejażdżce kolejką górską, doświadczając radości, ekscytacji, a czasem strachu". Ale "wszyscy przez to przeszliśmy". Omawia wiele kluczowych tematów, od seksualności po bezpieczeństwo w internecie i właściwe budowanie relacji z rodziną i rówieśnikami.

Praktyczne informacje pozwalają złagodzić stres towarzyszący młodym ludziom w tym trudnym okresie.

Serię ,,Jakie to proste!" tworzą wspaniale przygotowane edytorsko i merytorycznie podręczniki tematyczne, które z powodzeniem zastępują korepetytora, a problemy z którymi dotychczas zmagali się uczniowie, stają się dziecięcą igraszką. Weź książkę do ręki, a szybko przekonasz się, że jest to nieodzowna pomoc w procesie kształcenia i wychowania.

W serii dotychczas ukazały się: ,,Matematyka", ,,Biologia, chemia, fizyka", ,,Programowanie", ,,Muzyka", ,,Jak uczyć się skutecznie".

Informacje dodatkowe o Dorastanie jakie to proste!:

Wydawnictwo: Arkady
Data wydania: 2018-09-26
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Help your kids with growing up

Kup książkę Dorastanie jakie to proste!

Dorastanie jakie to proste! - opinie o książce

Illustrated Encyclopedia of the Human
Robert Winston0
Okładka ksiązki - Illustrated Encyclopedia of the Human

The definitive visual guide to every aspect of human nature Join Robert Winston on this award-winning journey to discover every aspect of human existence...

Oto życie. Zajmująca biologia
Robert Winston0
Okładka ksiązki - Oto życie. Zajmująca biologia

Jak powstało życie? Co zajmuje szczyt łańcucha pokarmowego? Jak wyglądają najdziwniejsze organizmy żywe na Ziemi? Oto życie pozwala zgłębić wiedzę o...