Droga do finansowej wolności. Audiobook

Czy problemy finansowe spędzają ci sen z powiek? A może dzięki pieniądzom jesteś w stanie urzeczywistnić wszystkie swoje pragnienia? Ta książka pokazuje drogę do dobrobytu, finansowego zabezpieczenia i finansowej wolności - drogę dostępną dla każdego. Bodo Schäfer odkrywa przed nami wypróbowane sekrety budowania bogactwa i przedstawia zdumiewająco proste i jednocześnie bardzo skuteczne techniki przynoszącego zyski obchodzenia się z pieniędzmi.

Z książki dowiesz się, jak:

w ciągu siedmiu lat zarobić pierwszy milion, dzięki zastosowaniu zaskakująco efektywnych metod niemalże natychmiast zwiększyć swoje dochody, w zadziwiająco krótkim czasie zacząć żyć z procentów, uzyskiwać co najmniej 12-procentowe odsetki, szybko pozbyć się długów i jednocześnie budować swój majątek, zaprząc do pracy lokaty pieniężne.

OPINIE

Spośród mnóstwa książek poświęconych najlepszym sposobom dojścia do dobrobytu i bogactwa ta zdecydowanie się wyróżnia i dystansuje wszystkie pozostałe.

Die Welt

Money-coach Bodo Schäfer pokazuje zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom żyjącym z pensji, jak mogą stać się naprawdę bogatymi ludźmi. Potrząsa czytelnikiem, by za chwilę przekazać mu sporą dawkę praktycznej wiedzy.

Süddeutsche Zeitung

Bodo Schäfer ujawnia tajemnice budowania i pomnażania majątku i oferuje proste, natychmiast działające sposoby dochodzenia do bogactwa.

Welt am Sonntag

Udzielając wielu konkretnych rad z dużą znajomością rzeczy i posługując się lekkim stylem, bierze on czytelnika za rękę i prowadzi go drogą do pierwszego miliona.

Focus

Informacje dodatkowe o Droga do finansowej wolności. Audiobook:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2009 (data przybliżona)
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony
Czyta:
Tytuł oryginału: Der Weg Zur Finanziellen Freiheit

Kup książkę Droga do finansowej wolności. Audiobook

Droga do finansowej wolności. Audiobook - opinie o książce

Droga do finansowej wolności
Bodo Schäfer0
Okładka ksiązki - Droga do finansowej wolności

Money. Jak pomnożyć swój kapitał czyli prosta droga do sukcesu i dobrobytu
Bodo Schäfer0
Okładka ksiązki - Money. Jak pomnożyć swój kapitał czyli prosta droga do sukcesu i dobrobytu

Oszczędzanie w praktyce... Ta książka jest opowieścią o tym, jak postępować z pieniędzmi. Znajdziesz w niej omówienie metod, jakie przedstawiłem w Drodze...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;