Druga strona recepty

Agata Pilska, lekarka po czterdziestce, marzy o tym by jej życie choć trochę przypominało bajkę. Latem, w dużej jasnej kuchni chciałaby smażyć konfitury, a w zimowe poranki, wspólnie z rodziną, delektować się ich smakiem i zapachem. Niestety los jej nie rozpieszcza. Jest pełna kompleksów, pretensji, a nawet zawiści do świata i ludzi. Kiedy wspomnienia i strach przed kolejnym dniem ściskają jej gardło sięga po środki uspokajające, czasem po alkohol. Pewnego dnia uświadamia sobie, że wszystko jest lepsze od samotności i nielubianej pracy w państwowej przychodni lekarskiej. Czy uda jej się, tym razem dla siebie, wypisać receptę na szczęściea

Informacje dodatkowe o Druga strona recepty:

Wydawnictwo: Bliskie
Data wydania: 2009-04-28
ISBN: 9788361930006

Kup książkę Druga strona recepty

Druga strona recepty - opinie o książce

Avatar użytkownika - Eli1605
Eli1605
Przeczytane:2017-04-14, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Wreszcie skończyłam tę książkę, a właściwie domęczyłam ja.Niby lekko się czyta a książka bardzo się dłuży. Może to wina głównej bohaterki, która jest sfrustrowaną malkontentką. Cała książka to jej narzekanie, właściwie nic jej nie cieszy, nie ma ambicji ani marzeń. Żyje z dnia na dzień.Fakt, życie jej nie rozpieszczało w dzieciństwie, którego właściwie nie miała. Ale traumatyczne dzieciństwo nie powinno wywierać na nią aż takiego piętna. Nie można się katować całe życie za błędy rodziców, za brak ich miłości i obojętność. Dobrze, że na koniec wreszcie zrozumiała, że tez zasługuje na miłość i ją przyjęła.
Avatar użytkownika - jesienna-to-ja
jesienna-to-ja