Druga twarz

Trisha jest młodą lekarką, która przenosi się do Nowego Jorku, żeby kontynuować specjalizację z chirurgii. Po tragedii, która w jednej chwili wywróciła do góry nogami jej poukładane życie, próbuje zacząć wszystko od nowa. Nie szuka znajomości ani przyjaźni. Chce skupić się wyłącznie na pracy. Tymczasem niewinny wypad do modnego nocnego klubu prowadzi do spotkania z mężczyzną, którego nie spodziewała się już nigdy więcej zobaczyć, a przypadek sprawia, że zostaje wciągnięta w mroczny świat gangsterskich porachunków. Trisha odkrywa, że od przeszłości nie da się tak po prostu uciec i że każdy ma drugą twarz…

Informacje dodatkowe o Druga twarz:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2020-09-24

Kup książkę Druga twarz

Druga twarz - opinie o książce

"Druga twarz" to książka, na którą miałam ogromną ochotę, ale też, która musiała swoje wyczekać w kolejce.

Autorka przedstawia nam ciekawą historię młodej kobiety, która postanowiła zacząć żyć na nowo z dala od miejsca, w którym wszystko jej przypominała co straciła. Natomiast los bywa nieodgadniony i to co dla niej przygotował zaskoczy niejednego czytelnika. Autorka ma bardzo przyjemny styl pisania, może i nie była to historia z gatunku tych, które porywają moje serce i mam kompletny niedosyt tego co się tam wydarzyło, ale była całkiem ciekawa i bardzo przyjemnie się ją czytało. Zakończenie na pewno jest nieprzewidywalne co działa na plus tej historii. Ja na pewno będę w przyszłości chciała sięgnąć po jeszcze jakaś książkę autorki, aby zobaczyć jak się rozwija talent tej pisarki.

Avatar użytkownika - mommy_and_books
mommy_and_books
Przeczytane:2020-12-23, Ocena: 6, Przeczytałam,

Uwielbia czytać książki Polskich debiutantów. „Druga twarz” Rain Winter mocno poruszyła moje serce. Trisha Nichols – młoda, ambitna lekarka dopiero co stanęła na nogi, a znowu jej świat wywrócił się do góry nogami. Umówiła się z koleżankami z pracy na wypad do modnego klubu. Niestety dziewczyny ją olały. Trisha miała pecha, był napad w tym klubie. Zobaczyła człowieka, który wyglądał dosłownie jak jej zmarły narzeczony. On uratował jej życie. Ona próbowała ratować życie barmanowi. Czy jej się udało? Co wyniknie z tego przypadkowego spotkania?
Książka jest mocno emocjonująca. Kibicujemy poczynaniom młodej lekarki. Czy będzie potrafiła normalnie żyć po tym co zobaczyła? Przypadkowo została wplątana w gangsterskie porachunki. Jak to wpłynie na jej dalsze życie? To już musicie przeczytać sami. Dużo się dzieje. Doskonały debiut Rain Winter. Idealny obyczajowy romans z wątkami mafijnymi. Kochani gorąco was zachęcam do przeczytania tej powieści. Dużo się w niej dzieje i nie ma czasu na nudę.
Powieść doskonale nadaje się na prezent . Także nie czekajcie tylko śmiało czytajcie. Jeżeli uwielbiacie debiuty, to ta książka jest idealna dla was. Ja już się nie mogę doczekać kolejnej powieści Rain Winter. Uwaga "Druga twarz" wciąga. Nie oderwiecie się od czytania ani na minutę.