DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 1

Kazuya Kinoshita (22 lata), student mieszkający w Tokio, wydaje się beznadziejnym przypadkiem. Jego życie się odmienia, gdy pewnego dnia spotyka niesamowitą piękność – Chizuru Mizuharę!

Informacje dodatkowe o DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 1:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-11-03, Ocena: 4, Przeczytałem,

WYNAJMIJ SOBIE DZIEWCZYNĘ

„Dziewczyna do wynajęcia”, najnowsza propozycja od wydawnictwa Waneko, to kolejna z długiej tradycji komedii romantycznych. Tym razem rzecz jest jednak skierowana bardziej do męskiej części odbiorców – głównie ze względu na zawartość łagodnej erotyki i męską perspektywę – ale spełniająca wszystkie gatunkowe założenia. I gwarantująca przy okazji kawał naprawdę dobrej zabawy, pełnej humoru, emocji i pozytywnej energii.

Ludzie samotni zawsze szukali kogoś, z kim mogliby być blisko. Bratniej duszy. Miłości. Rodziców. Dziecka. Kogo tylko przyjdzie Wam do głowy. Teraz ich marzenia mogą się spełnić dzięki usłudze oferującej wynajem takich „bliskich osób”.
Jedną z takich osób jest dwudziestodwuletni student Kazuya Kinoshita, który został właśnie rzucony przez swoją dziewczynę. Próbując jakoś poradzić sobie z tą sytuacją postanawia skorzystać z aplikacji i wynająć sobie nową ukochaną. Jego wybór pada na słodką i niesamowicie piękną Chizuru, która na pierwszy rzut oka wydaje się aż nazbyt doskonała? Do czasu. Tak się składa, że Kazuya wystawia jej kiepską opinię, o czym dziewczyna dowiaduje się i pokazuje pazurki. Związek, który miał być ukrywany przed całym światem coraz bardziej grozi ujawnieniem. Na dodatek babcia chłopaka jest zachwycona jego wybranką i fakt ten zmusza naszych bohaterów do bycia razem, nawet, gdy nie będą tego chcieli. Co wyniknie z całej tej szalonej komedii pomyłek?

DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 6
Reiji Miyajima0
Okładka ksiązki - DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 6

Na prośbę Mizuhary Kazuya spotyka się z Sumi, nieśmiałą dziewczyną do wynajęcia. Niestety podczas randki bohaterowie wpadają znienacka na Mami, która w...

DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 8
Reiji Miyajima0
Okładka ksiązki - DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 8

Kazuya awansuje z ,,klienta’’ na ,,sąsiada’’ i udaje mu się nieco zbliżyć do Mizuhary.Sielankę zakłóca jednak niespodziewane pojawienie...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska