Dziewczyna idzie do baru

Babski wieczór odwołany, a ty stwierdzasz, że oto jesteś samotną kobietą w zabójczej kreacji, siedzącą w ekskluzywnym barze wśród wyjątkowo interesujących gości. Co robisz?

Czy spędzisz wieczór z gwiazdą rocka, która onieśmiela, a jednocześnie gwarantuje wyjątkowe doznania? Czy na jedną noc dasz się uwieść biznesmenowi z tajemniczą walizką pełną ulubionych gadżetów? Twój wzrok przyciąga też młody barman, którego ciało z pewnością jest warte grzechu... Ale tuż obok siedzi muskularny ochroniarz, który zaprasza cię na przejażdżkę luksusowym samochodem swojego szefa. Możesz też - by nie szukać daleko - odwiedzić swojego nowego seksownego sąsiada, lub zamiast tego poznać bliżej tajemniczą kobietę.

Określenie miłosna gra jeszcze nigdy nie było tak trafne. Dziewczyna w barze to powieść interaktywna, która pozwoli ci wybierać: więcej niż jeden raz i bez żalu o niewykorzystane okazje.

Tu nie ma złych wyborów ani zmarnowanych szans. Możesz wypróbować każdą opcję, w zależności od humoru, upodobań lub kaprysu. Twoja fantazja, twoje zasady.

Dziewczyna w barze - cytaty z recenzji:

,,Pomysł wciąga doszczętnie; opowieść trzyma w napięciu."

Books Live

,,Pisarki, które stworzyły postać Helen S. Paige, są, mówiąc krótko, fantastyczne."

,,Świeży pomysł i ponętne treści w zabawnej, inteligentnej formie."

Biogram:

Helena S. Paige to pseudonim trzech przyjaciółek: Paige Nick, powieściopisarki i publicystki The Sunday Times, Helen Moffett - pisarki, poetki i edytorki, oraz Sarah Lotz, autorki powieści i scenariuszy, ukrywającej się pod pseudonimami S.L.Grey i Lily Hern. Te trzy kobiety połączyły siły i stworzyły serię erotycznych powieści interaktywnych, w których to czytelnik decyduje o kierunku rozwoju wydarzeń. Jak same mówią: ,,Najlepszą rzeczą w pisaniu powieści erotycznej jest to, że możesz robić podejrzane rzeczy i nazywać to zbieraniem materiałów".

Informacje dodatkowe o Dziewczyna idzie do baru:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2013-10-23

Kup książkę Dziewczyna idzie do baru

Dziewczyna idzie do baru - opinie o książce

Dziewczyna wchodzi do baru
Helena S. Paige0
Okładka ksiązki - Dziewczyna wchodzi do baru

Dziewczyna idzie na wesele
Helena S. Paige0
Okładka ksiązki - Dziewczyna idzie na wesele

Książka dla kobiet, które lubią wziąć sprawy w swoje ręce!   Kolejna powieść interaktywna. Forma gry, w której wybierasz jedno z wyjść...