Edukacja - Trzecioteścik

Przeznaczony dla uczniów trzecich klas szkoły podstawowej ,,Trzecioteścik" to znakomity wstęp do systemu sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych obowiązujących na kolejnych etapach edukacji.

Zeszyt zawiera:

? 3 testy z języka polskiego,

? 3 testy z matematyki,

? 1 test z elementami wiedzy historycznej,

? 1 test z elementami wiedzy przyrodniczej.

Testy opracowano w oparciu o Podstawę programową kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych. Każdy z nich sprawdza inny zakres opanowanych umiejętności. Testy składają się z zadań zamkniętych, w których dziecko wybiera jedną poprawną odpowiedź spośród trzech podanych, orza zadań otwartych, wymagających samodzielnego formułowania odpowiedzi.

Każdy test rozpoczyna zwięzła instrukcja zawierająca jasne wskazówki dotyczące zadań.

Pracując z dzieckiem w domu, warto pamiętać o tym, by każdy test wykonywany był w wyznaczonym czasie (45 minut) - jak na prawdziwym egzaminie.

Na końcu zeszytu zamieszczono odpowiedzi oraz zasady punktowania zadań W przypadku tzw. zadań otwartych podano przykładowe odpowiedzi.

Informacje dodatkowe o Edukacja - Trzecioteścik:

Kup książkę Edukacja - Trzecioteścik

Mądry dzieciak. Łamigłówki
Katarzyna Zioła-Zemczak0
Okładka ksiązki - Mądry dzieciak. Łamigłówki

Pogimnastykuj umysł i sprawdź jego możliwości dzięki książkom z serii ,,Mądry dzieciak"! Znajdziesz tu zbiór różnorodnych zadań, krzyżówek...

Dyktanda dla klas 1-3. Ćwiczenia z "h", "ch", "ą", "om", "ę", "em", "en" oraz z wielką i małą literą
Katarzyna Zioła-Zemczak0
Okładka ksiązki - Dyktanda dla klas 1-3. Ćwiczenia z  "h", "ch", "ą", "om", "ę", "em", "en" oraz z wielką i małą literą

Zgromadzone w zeszycie materiały dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej pomogą opanować zasady pisowni wyrazów z H/CH oraz Ą/OM/ON...