Encyklopedia z folią. Księga ciała

Seria książek popularnonaukowych dla przedszkolaków, która porusza najważniejsze dla dzieci w tym wieku tematy. Wyjątkowa forma stron z przezroczystymi ilustracjami pozwala maluchowi przyjrzeć się bliżej omawianym tematom.

Księga ciała prezentuje najważniejsze fakty o ludzkim ciele. Podstawowe informacje przedstawione w przystępny sposób trafią do maluchów w wieku przedszkolnym. Oprócz ciekawych informacji o ludzkim ciele w książce znalazły się ilustracje na przezroczystej folii, dzięki którym dziecko może bliżej przyjrzeć się temu, jak wygląda ludzkie ciało - jak jest zbudowane, jak funkcjonują narządy, co dzieje się w ciele człowieka.

Informacje dodatkowe o Encyklopedia z folią. Księga ciała:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2022-03-23

Kup książkę Encyklopedia z folią. Księga ciała

Encyklopedia z folią. Księga ciała - opinie o książce

Encyklopedia z folią to coś, czego jeszcze nie widziałam i nie będę ukrywać, że byłam bardzo ciekawa. Książka jest po prostu genialna. Dzięki folią, które na każdej stronie są inne, a jednocześnie nakładają się na siebie, zaglądamy do wnętrza człowieka. Dziecko może zobaczyć, jak wyglądają mięśnie, żyły, układ oddechowy i wiele więcej.

W książce znajdziemy również wiele cennych informacji, a wszystko podzielone na rozdziały. Treść jest ciekawa, napisana pod dziecko.

Wizualnie książka jest świetna. Oprócz foli znajdziemy również różne rysunki uzupełniające treść.

Strony w książce są solidne, kartonowe. Dzięki temu książkę można dać młodszym dzieciom, a także nie zniszczy się szybko.

Moim zdaniem „Encyklopedia z folią. Księga ciała” jest po prostu genialna i z wielką przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Modlitwa Dworu Niebieskiego św Ludgardy
Okładka ksiązki - Modlitwa Dworu Niebieskiego św Ludgardy

Modlitwa przekazana przez świętą mistyczkę Lutgardę została przez nią wyproszona u Boga, który przekazał jej takie słowa: ,,Ja wyślę do chrześcijan modlitwę...

Giganci. Luyana. Tom 5
Okładka ksiązki - Giganci. Luyana. Tom 5

Piąty tom serii o dzieciach połączonych tajemniczą więzią z niezwykłymi gigantami. Po wycieńczającej walce dzieci i ich giganci zostali pokonani przez...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;