Ewangelia bez granic!

Jak być rękami i nogami Jezusa dla świata wokół nas?

Każdy chrześcijanin jest powołany do głoszenia Ewangelii, jednak często nie wiemy, jak to robić – jak swobodnie dzielić się naszą wiarą z innymi ludźmi, tak by i oni mogli poznać i pokochać Jezusa Chrystusa.

Nick Vujicic – jeden z najsłynniejszych światowych ewangelizatorów – doskonale rozumie trudności, których doświadczają ludzie pragnący głosić Dobrą Nowinę. Przekonuje jednak, że każdy z nas może znaleźć sposób ewangelizacji pasujący do naszej osobowości i sytuacji życiowej. W swojej najnowszej książce Nick dzieli się wieloma praktycznymi wskazówkami i pomysłami, podpowiadając, jak dzielić się Ewangelią słowem i czynem w świecie, który tak bardzo potrzebuje Bożej miłości.

Nick stawia sprawę jasno: „Skoro Bóg może uczynić swymi rękami i nogami człowieka bez kończyn, to z pewnością może posłużyć się każdym ochoczym sercem!”. A zatem – do dzieła!

NICK VUJICIC jest ewangelizatorem, mówcą motywacyjnym, autorem międzynarodowych bestsellerów i dyrektorem organizacji Life Without Limbs – fundacji niosącej Ewangelię i pomoc w cierpieniu ludziom na całym świecie. Nick urodził się bez kończyn, ale dzięki wsparciu rodziny i wierze w Boga pokonał ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i jest szczęśliwym, spełnionym człowiekiem. Co więcej, stał się inspiracją dla milionów ludzi i regularnie przemawia do szerokiej publiczności na temat pokonywania przeszkód i spełniania marzeń. Nick pochodzi z Australii, gdzie wychowywał się w rodzinie serbskich emigrantów, a obecnie mieszka w Kalifornii z żoną Kanae i czwórką dzieci. Polskiemu czytelnikowi Nick jest znany z bestsellerów Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!, Niezwyciężony! i Miłość bez granic, które ukazały się nakładem wydawnictwa Aetos Media.

Informacje dodatkowe o Ewangelia bez granic!:

Wydawnictwo: Aetos
Data wydania: 2018-10-12
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-61097-77-8

Kup książkę Ewangelia bez granic!

"Nie wszystko mogę zrobić, ale robię, co tylko mogę, by prowadzić ludzi do Boga"

"Bóg kojarzył mi się ze wszystkim, co kochałem."

Ewangelia bez granic! - opinie o książce

Ukazuje, że niepełnosprawni też mogą żyć "na poziomie", a nawet lepiej! Nick opowiada o swoich doświadczeniach, walce duchowej, wzlotach i upadkach. Porusza.

Bez granic. Audiobook
Nick Vujicic 0
Okładka ksiązki - Bez granic. Audiobook

50 inspirujących rozważań Nicka Vujicica. Nick Vujicic urodził się bez rąk i nóg, ale pokonał ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i jest dziś...

Niezwyciężony! Audiobook
Nick Vujicic 0
Okładka ksiązki - Niezwyciężony! Audiobook

Potęga wiary w działaniu! Miliony ludzi na całym świecie rozpoznają uśmiechniętą twarz Nicka Vujicica. Nick urodził się bez rąk i nóg, jednak przezwyciężył...