Excel 2007 PL. Programowanie w VBA. Vademecum profesjonalisty

Poznaj zaawansowane możliwości Excela i spraw,
aby program pracował dla Ciebie!

Jak definiować kolory w kodzie VBA? Jak napisać procedurę obsługi zdarzenia? Jak utworzyć nową kategorię funkcji?

Jeśli zajmujesz się tworzeniem aplikacji w ramach arkusza kalkulacyjnego, z którego korzystają inni użytkownicy, i zależy Ci na jak najszerszym wykorzystaniu możliwości Excela, powinieneś skorzystać z tej książki. W Excelu 2007 wprowadzono całkiem sporo nowych funkcji i mechanizmów, a dzięki informacjom zawartym w tym profesjonalnym podręczniku nauczysz się pisać programy automatyzujące wykonywanie wielu zadań w tym programie. Zdobędziesz wiedzę, która sprawi, że to on będzie pracował dla Ciebie!

Książka "Excel 2007 PL. Programowanie w VBA. Vademecum profesjonalisty" jest wręcz przepełniona procedurami, wskazówkami i pomysłami pozwalającymi na rozszerzenie funkcjonalności Excela 2007 przy użyciu języka Visual Basic for Applications. Z podręcznika, napisanego przez jeden z największych autorytetów w tej dziedzinie, dowiesz się, jak dostosowywać do własnych potrzeb formularze UserForm, kreować nowe narzędzia, wykorzystywać VBA do pracy z wykresami i tabelami przestawnymi, a także tworzyć procedury obsługi zdarzeń. Nauczysz się również pracować z procedurami i funkcjami oraz pisać programy współpracujące z innymi aplikacjami.

Projektowanie aplikacji w programie Excel Język Visual Basic for Applications Zastosowanie formularzy UserForm Zaawansowane metody programowania Formularze i moduły klas Tworzenie dodatków do Excela Niestandardowe okna dialogowe Tworzenie systemów pomocy dla aplikacji Tabele przestawne, wykresy i obsługa zdarzeń

Zwiększ możliwości Excela i projektuj wspaniałe aplikacje!

Informacje dodatkowe o Excel 2007 PL. Programowanie w VBA. Vademecum profesjonalisty:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2009-11-23
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Excel 2007 PL. Programowanie w VBA. Vademecum profesjonalisty

Excel 2007 PL. Programowanie w VBA. Vademecum profesjonalisty - opinie o książce

Excel 2010 PL. Najlepsze sztuczki i chwyty. Vademecum Walkenbacha
John Walkenbach0
Okładka ksiązki - Excel 2010 PL. Najlepsze sztuczki i chwyty. Vademecum Walkenbacha

Wszystko, co musisz wiedzieć o wydajnej pracy w Excelu! Jak dostosować interfejs programu Excel 2010 do własnych potrzeb? Jak efektywnie wykonywać...

Excel 2003 PL. Programowanie w VBA. Vademecum profesjonalisty
John Walkenbach0
Okładka ksiązki - Excel 2003 PL. Programowanie w VBA. Vademecum profesjonalisty

Excel jeszcze bogatszy, poręczniejszy i dostosowany do Twoich potrzeb Możliwości Excela są ogromne, jednak nie zawsze w pełni odpowiadają naszym potrzebom...