Fizyka sukcesu. Naukowe metody osiągania osobistego i finansowego szczęścia

Klucz do szczęścia tkwi w fizyce kwantowej Odkryj moc wibrujących strumieni energii Poznaj zasady przyciągania i manifestacji Przejmij kontrolę nad swoją przyszłością Fizyka sukcesu to coś fantastycznego -- zawiera wszystkie praktyczne narzędzia, które od razu zmienią twoje życie!
dr Candace B. Pert

Kwantowa moc sukcesu

Sukces -- to cudowne doświadczenie, o osiągnięciu którego marzą niemal wszyscy, może za wyjątkiem buddyjskich mnichów, choć oni mają coś równie pociągającego -- nirwanę. Wróćmy jednak na ziemię. Czy jest w przyrodzie coś pewniejszego od praw fizyki? Nauka ta wyzwala, ponieważ pozwala sprawować kontrolę nad przyszłością. Uświadamia również, że sami możemy kształtować swoje przeznaczenie.

Nie widzisz atomu gołym okiem, jednak trudno nie dostrzec efektów wybuchu bomby atomowej. Ty również wytwarzasz niewidzialne wibracje, które wywierają ogromny wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość. Możesz nauczyć się kontrolować tę moc i sterować nią, by działała wyłącznie na Twoją korzyść.

Rozciągnij granice swojego postrzegania, poszerz horyzonty i udaj się w niezwykłą podróż w głąb siebie. To właśnie fizyka kwantowa -- odkrywająca fascynujące zasady energii i świadomości -- jest kluczem do Twojego sukcesu.

W każdej chwili możesz zmienić swoje życie Siedem Kosmicznych Praw Sukcesu oraz Sześć Mocy Sukcesu. Trójka Niewidzialnych Pomocników na Twojej drodze do sukcesu. Dwie Największe Przeszkody w Osiągnięciu Sukcesu.

Informacje dodatkowe o Fizyka sukcesu. Naukowe metody osiągania osobistego i finansowego szczęścia:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2009-03-25
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Fizyka sukcesu. Naukowe metody osiągania osobistego i finansowego szczęścia

Fizyka sukcesu. Naukowe metody osiągania osobistego i finansowego szczęścia - opinie o książce

Sekret przyciągania. Odkrywaj prawa rządzące miłością i seksem
Sandra Anne Taylor0
Okładka ksiązki - Sekret przyciągania. Odkrywaj prawa rządzące miłością i seksem

Magnetyzm uczuć Prawo przyciągania Prawo czystego pożądania Prawo paradoksalnego zamiaru Prawo harmonii Energetyzująca miłość Całe życie...