Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesji

Jest taka gra, którą zna każdy człowiek związany z piłką nożną. Wydawana co roku od wielu lat, zgromadziła już przed komputerami kilka pokoleń fanów futbolu i wciągnęła ich do wirtualnego świata na długie godziny. Niektórzy wygrywali dzięki niej pieniądze, inni zawalali szkołę lub pracę, a jeszcze inni słyszeli na rozprawie rozwodowej, że jest jednym z powodów rozpadu małżeństwa. Tak, to właśnie Football Manager.

Dzięki książce ,,Football Manager to moje życie" dowiesz się, w jaki sposób powstawała gra i dlaczego Electronic Arts odesłało jej twórców z kwitkiem. Odkryjesz też sporo polskich wątków oraz poznasz piłkarzy, którzy w wirtualnym świecie byli legendami, choć w rzeczywistości nie zdołali przebić się na szczyt.

To pierwsza książka w Polsce poświęcona w całości tematyce Football Managera. Momentami zaskakująca, pełna humoru i niecodziennych opowieści, które w każdym miłośniku tej gry obudzą wiele wspomnień. Interesujesz się piłką nożną i symulatorami sportowymi? Spędziłeś przed monitorem wiele godziny, rozgryzając taktykę rywali i zestawiając najlepszą jedenastkę ukochanej drużyny? To książka w sam raz dla Ciebie!

Informacje dodatkowe o Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesji:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2020-02-26
Kategoria: Sport
Tytuł oryginału: Football Manager Stole My Life

Tagi: bóg piłka nożna

Kup książkę Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesji

Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesji - opinie o książce

Ostatni na liście
Neil White 0
Okładka ksiązki - Ostatni na liście

Joe Parker to najbardziej błyskotliwy prawnik w Manchesterze. Sam Parker - najbardziej nieustępliwy detektyw manchesterskiego wydziału zabójstw. Na obu...