Grzeszna namiętność

Romans historyczny, właściwie nawet erotyk. Opowiada historię młodej kobiety, która nagle zostaje wdową, a na dodatek może stracić dom, posiadłość i poczucie niezależności, jeśli nie urodzi dziedzica. O tym, że to niemożliwe, wie już w momencie odczytania testamentu. Przerażona perspektywą nie zamierza się poddać, tym bardziej, że majątek miałby przejąć jej szwagier, jak się okazuje, człowiek pozbawiony skrupułów, który już przed laty dał się we znaki tutejszym służącym, rujnując im życie. Marta jest bardzo wrażliwa na dolę swoich pracowników, nie tylko służących, dlatego decyduje się na bardzo radykalny krok - wynajmuje mężczyznę jako dawcę nasienia. Nie oczekuje od niego nic więcej, ale z czasem okazuje się, że nie jest w stanie traktować go chłodno i bez emocji. Młody mężczyzna również po pewnym czasie staje się zupełnie innym człowiekiem.

Informacje dodatkowe o Grzeszna namiętność:

Wydawnictwo: Mak Verlag
Data wydania: 2012-05-15

Kup książkę Grzeszna namiętność

Grzeszna namiętność - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sylwia-T
Sylwia-T
Przeczytane:2013-02-03, Ocena: 4, Przeczytałam,
Romans nasycony erotyzmem. Historia młodej kobiety, która zostaje zmuszona przez los do złamania obowiązujących zasad, własnych wartości. Dla dobra, nie tyle własnego, co swoich pracowników i ich rodzin, decyduje się na oszustwo. Jako młoda wdowa, zgodnie z testamentem męża musi opuścić dom i ziemię, jeśli nie urodzi dziedzica. Dobrze wie, że to niemożliwe, dlatego wynajmuje nieznajomego mężczyznę, by jej w tym pomógł. Początkowo ich "schadzki" maja charakter czysto biznesowy, jednak z czasem oboje zaczynają się zmieniać. Ona uczy na młodego człowieka odpowiedzialności, obowiązkowości, zachęca go do przejmowania się losem swojej ziemi i mieszkających na niej ludzi. Natomiast on stara się pokazać jej, że seks może nieść wiele przyjemności dla obu stron. Kiedy kończy się "kontrakt" nic już nie jest tak, jak na początku. Pozmieniały się okoliczności i misterny plan wdowy nie może się spełnić. Jednak historia kończy się dobrze, zwycięża miłość, ukazana w tej książce w bardzo zmyslowy, barwny, dynamiczny i przyjemny sposób.
Avatar użytkownika - karolina128
karolina128