Hedonia w wersji do nauki angielskiego

Lubisz dobrą literaturę, a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie! To trzymająca w napięciu powieść w wersji do nauki języka angielskiego.

Rozczarowana życiem Amerykanka wraz ze swoją nastoletnią córką emigrują do tajemniczej Hedonii, gdzie, jak głoszą reklamy, każdy cieszy się słońcem tropikalnych plaż i... nieograniczoną wolnością. Czy będzie to słuszna decyzja? Co zmieni się w życiu bohaterki? Co spotka ją w Hedonii?

CZYTAJ - dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi Hedonii przyswajasz nowe słówka i uczysz się ich zastosowania w zdaniach. Wciągająca fabuła sprawi, że nie będziesz mógł oderwać się od lektury, co zapewni regularność nauki. SŁUCHAJ - pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu powieści, dostępne na stronie Wydawnictwa. Czytaj, jednocześnie słuchając nagrania, i utrwalaj wymowę.

ĆWICZ - do każdego rozdziału powieści przygotowane zostały specjalne dodatki i ćwiczenia.

Tekst książki jest podzielony na osiem rozdziałów - każdy z nich przeczytasz w jeden wieczór! Przed każdym rozdziałem znajduje się krótka sekcja Before you read the chapter z kilkoma ciekawostkami związanymi z treścią danego fragmentu oraz jednym ćwiczeniem gramatycznym, które pomoże Ci przypomnieć sobie istotne zagadnienie gramatyczne. Na marginesach tekstu podano angielskie definicje i polskie tłumaczenia trudniejszych wyrazów. Na końcu każdego rozdziału umieszczono ćwiczenia, które pozwolą Ci przypomnieć sobie i przećwiczyć kluczowe słownictwo: wyrażenia potoczne, utarte zwroty, idiomy. Odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń znajdziesz w kluczu. Alfabetyczny wykaz wyrazów objaśnianych na marginesie znajduje się w słowniczku na końcu książki.

Gatunek: dystopia/romans/thriller

Poziom: B2-C1

Informacje dodatkowe o Hedonia w wersji do nauki angielskiego:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2024-03-22
Kategoria: Języki obce

Tagi: Nauka języków - czytanie

Kup książkę Hedonia w wersji do nauki angielskiego

Cyfrowe Państwo. Uwarunkowania i perspektywy
Marcin Kowalczyk0
Okładka ksiązki - Cyfrowe Państwo. Uwarunkowania i perspektywy

"Monografię należy traktować jako próbę okiełznania bardzo dynamicznych procesów pojęciowych, za których pojmowaniem - jako społeczeństwo - stopniowo...

Meandry Szlaku
Marcin Kowalczyk0
Okładka ksiązki - Meandry Szlaku

Meandry Szlaku są to genialne opowiadania o tematyce kolejowej. Dawna kolej, współczesna. Opowieść o ludziach na kolei. Przykładem Grabińskiego i Kinga...