Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe

Szymon Hołownia zaskakuje po raz kolejny! Wprowadza nas w tajniki duchowego życia przez… kuchnię. Proponuje proste i sprawdzone przepisy, dzięki którym odzyskamy siły i zdrowie. Korzystając z własnego doświadczenia Hołownia zdradza nam, jak możemy wysmażyć cuda i nakarmić wygłodniałą duszę. Wszystkie potrzebne do tego składniki mamy pod ręką. Wystarczy po nie sięgnąć i… połączyć w zupełnie nowy sposób!

Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem. To wielka…
… akcja – regeneracja!
Potrząśnij swoją duszą – bez wyrzeczeń, bez wychodzenia z domu, bez efektu jo-jo!

„W sennych marzeniach widzę, jak w kraju rośnie kiedyś sieć punktów odkarmiania duszy pod znakiem takim, jak tytuł tej książki. Bo ona ma ci pokazać, gdzie szukać zdrowia, energii i siły. Ta książka jest po to, by ci powiedzieć, że masz być tym, kim mógłbyś być. Że Bóg jest prezesem twojego fanklubu”.
(fragment książki)

Informacje dodatkowe o Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2014-10-09
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-240-3233-4

Kup książkę Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe

Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe - opinie o książce

Książka ta jest już kolejnym w moim dorobku czytelniczym tytułem autorstwa Szymona Hołowni, który miałam okazję przeczytać. W swojej najnowszej publikacji autor przedstawia nam swego rodzaju dietę, która jak dowiadujemy się z lektury przy regularnym jej stosowaniu może dodatnio wpłynąć na kondycję naszego życia duchowego, które de facto współczesny świat wystawia na coraz liczniejsze i niestety coraz cięższe próby... Atutem ,,Holyfood..." jest niewątpliwie także i to, że styl literacki Szymona Hołowni nie ma w sobie nic z filozoficzno-teologicznego i moralizatorskiego bełkotu, którego niestety dzisiaj w wypowiedziach osób zarówno duchownych jak i świeckich poruszających tematy wiary i Kościoła nie brakuje. Autor w sposób niezwykle prostolinijny i szczery pisze o rozterkach, które wciąż targają ludzką duszą. Przypomina on także o tym, że tak naprawdę to właśnie duch jest najistotniejszy. Hołownia w sposób sobie właściwy wyjaśnia nam duchowe zawiłości, bawi całym mnóstwem przytoczonych w książce anegdot oraz przypomina po raz kolejny o tym, iż wiara choć bywa trudna i często wymaga od nas determinacji ostatecznie jest źródłem radości, nadziei oraz ogromnego poczucia wewnętrznego spokoju Polecam! Za udostępnienie egzemplarza do recenzji dziękuję Wydawnictwu Znak. * https://www.facebook.com/KsiazkowoLC *
Avatar użytkownika - Kolonialna
Kolonialna
Przeczytane:2014-10-28, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Może nie pałam do Szymona Hołowni miłością, ale cenię go za konsekwencję z jaką stara się wypełnić misję uświadamiania ludzi w sferach duchowości. ,,Holyfood" ma ciekawą formę, która przekonuje dyskretnie do tego, by więcej się uśmiechać i bardziej dbać o innych ludzi. Proste rady, łatwe w zrealizowaniu i ułatwiające życie. Ciekawa publikacja.
Avatar użytkownika - Gertaruda
Gertaruda
Przeczytane:2014-10-14, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Za każdym razem daję się zaskoczyć Szymonowi, bo każda jego książka w zupełnie innowacyjny sposób daje wskazówki jak radzić sobie w życiu i nie zwariować. Urzeka mnie jego lekkość pióra i wyobraźnia. Działa na mnie tak, jak powinien działać duchowy napędzacz, dajcie się nakarmić!
Avatar użytkownika - ukomans
ukomans
Przeczytane:2014-10-23, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Zabawny, elokwentny, pełen wigoru i szczerości. Hołownia w swoich książkach niczego nie stara się ukryć ani odkryć, on po prostu opowiada to, co stanowi część jego życia, jest dla niego jasne, a niekoniecznie jest klarowne dla innych. Dlatego jego książki to wartość, jaką warto poznać.
Avatar użytkownika - Gemma
Gemma
Przeczytane:2014-10-15, Ocena: 6, Przeczytałam,
Interesująca książka, czytałam ją z nieukrywaną przyjemnością. Pokazuje, że ludzie prawie nie zwracają uwagi na to, co jest tak naprawdę istotne w wierze. Często zapomina się o duszy, duchowości. Pan Hołownia porównuje dbanie o stan duszy do jedzenia, co jest ciekawym zabiegiem i sprawia, że książka jest bardzo przystępna i zrozumiała. Polecam.
Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki
Szymon Hołownia0
Okładka ksiązki - Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki

Pierwsza książka Szymona Hołowni po życiowej rewolucji Znany publicysta i działacz społeczny w bardzo osobistym tonie opowiada o kulisach swojego...

Święci codziennego użytku
Szymon Hołownia0
Okładka ksiązki - Święci codziennego użytku

Szymon Hołownia ma bardzo dobre znajomości w niebie. Nic dziwnego, w końcu kontakty pielęgnowane przez lata przynoszą efekty. W swojej najnowszej książce...