Hotel z piekła rodem

Chrzciny, wesela, narkotyki, libacje. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Przerażająco prawdziwe opowieści z piekła rodem, opowiedziane z perspektywy pewnego dyrektora, który ze względu na sytuację rodzinną zmuszony jest do zamieszkania na pewien czas w zarządzanym przez siebie hotelu, gdzieś pod Warszawą.

Impreza firmowa dużej korporacji?

Zemsta prostytutek?

Wielki pożar?

Jak wiele może się wydarzyć podczas jednego weekendu i co może pójść nie tak?

Ten fabularyzowany zapis z życia dyrektora hotelu i jego pracowników, to niezbity dowód na to, że powyżej 250 kilometrów od domu to nadal zdrada, że nigdy nie warto denerwować Pań Pokojowych i że łatwo pozbywamy się wstydu, gdy ,,nikt" nie patrzy...

Mocna lektura, przy której można popłakać się ze śmiechu... albo wstrzymać oddech z przerażenia i obrzydzenia.

Sytuacje opisane w tej książce wydarzyły się naprawdę. I to wcale nie świadczy dobrze o nas. Ludziach.

Informacje dodatkowe o Hotel z piekła rodem:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2020-10-28
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Hotel z piekła rodem

Hotel z piekła rodem - opinie o książce

Zabawne historie z życia pewnego eksluzywnego hotelu. Różne wpadki z niefajnymi gościami, spontaniczne orgie na basenie z inicjatywy samego menadżera zmęczonego weselem,które wymyka się spod kontroli, refleksje nad zdziczeniem i ludzkim brakiem kultury czy ogłady. Nowobogaccy klienci najgorzej traktują personel, czynią niewybredne uwagi pod adresem zatrudnionych kobiet. Zdarza się, że wyposzczeni biznesmeni zapraszają dziewczynki i fundują sobie i innym hardkorowe porno. Wydaje się, że nie sposób jednej osobie ogarnąć zarządzanie personelem, przewidywanie wybryków gości czy koordynowanie pracy kuchni kiedy na złośc siada prąd. Często wiele zależy od wzajemnej życzliwości położonych niedaleko siebie hoteli.Nie wiadomo, kiedy to nad twoim hotelem zawiśnie czarna chmura. bez lukrowania, a za to z satyrycznym zacięciem, liczne anegdoty. Kolejną zaleta jest opis felernych wydarzeń z perspektywy i sprzątaczki, i recepcjonistki, i ochroniarza. życie pisze najdziwniejsze scenariusze.