Numer dopuszczenia: MEN 578/2/2012

Ta książka Cię zabierze na wycieczkę po komputerze!

Czy to w domu, czy to w szkole, dziś komputer masz na stole. Listy, kartki i rysunki będziesz tworzyć już bez gumki. Jeszcze płytę włóż do środka, a przygoda wnet Cię spotka. Raz z Misiem Fredziem główka pracuje, raz Zuzia Poziomka zabawy szykuje. Jest Tomek Ananas, Jaś Cytrynka oraz przemiła Martynka Malinka. Z nimi wszystkimi już za minutę poznasz do czego służy komputer. Zatem do dzieła, Koleżanko i Kolego, zostań na lekcji Mistrzem Poziomu Drugiego.

Z książką do zajęć komputerowych z serii Informatyka Europejczyka najmłodsi uczniowie chętnie będą kontynuować swoją przygodę z komputerem. Pod koniec roku szkolnego drugoklasiści będą tworzyć listy do przyjaciół i segregować pliki w katalogach oraz odkryją świat bezpiecznego internetu. Dodatkowo w podręczniku znajdują się naklejki, które wyznaczają dzieciom drogę do zdobycia tytułu Mistrza Poziomu Drugiego.

Do książki została dołączona wyjątkowa płyta multimedialna, zawierająca wiele ciekawych zadań, które zamienią naukę w inspirującą zabawę. Zagadki, kolorowanki, labirynty i inne ćwiczenia znajdujące się na płycie CD pomogą dziecku rozwijać umiejętności logicznego myślenia oraz samodzielnego zdobywania wiedzy.

Z komputerem przygoda to wielka wygoda!

Komplet podręczników oraz płyta z serii Informatyka Europejczyka pozwolą uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwią przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób. Helion to największe wydawnictwo informatyczne w Polsce, które teraz pomaga zgłębić tajemnice świata komputerów także naszym dzieciom.

Informacje dodatkowe o Informatyka Europejczyka. Nauka i zabawa z komputerem w edukacji wczesnoszkolnej. Poziom 2 (Wydanie II):

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012-08-14
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Informatyka Europejczyka. Nauka i zabawa z komputerem w edukacji wczesnoszkolnej. Poziom 2 (Wydanie II)

Informatyka Europejczyka. Nauka i zabawa z komputerem w edukacji wczesnoszkolnej. Poziom 2 (Wydanie II) - opinie o książce

Danuta Kiałka, Katarzyna Kiałka0
Okładka ksiązki - Informatyka Europejczyka. Podręcznik do zajęć komputerowych dla szkoły podstawowej, kl. 4. Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org (Wydanie II)

Numer dopuszczenia: 396/1/2011 Ta książka Cię zabierze na wycieczkę po komputerze! Co Ty na to, by wreszcie uczyć się, mając przy tym mnóstwo radości...

Danuta Kiałka, Katarzyna Kiałka0
Okładka ksiązki - Informatyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń do zajęć komputerowych dla szkoły podstawowej, kl. 6. Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org (Wydanie II)

To już ostatni rok nauki w szkole podstawowej. Masz za sobą sporo zaliczonych lekcji z zajęć komputerowych. Teraz przyszedł czas na poważną informatykę...