Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Część 1

Komputery już dawno przestały pojawiać się wyłącznie w książkach i filmach fantastyczno-naukowych. Dziś są wszędzie -- w domach, szkołach i biurach. Korzystają z nich uczniowie i nauczyciele, urzędnicy i pracownicy różnych firm. Dziś komputery to nie tylko narzędzia pracy, ale także doskonała pomoc w nauce. Dzięki nim zdobywamy informacje, uczymy się, rozwiązujemy skomplikowane zadania matematyczne i przygotowujemy materiały na lekcje. Wiedza o komputerach i o tym, co mogą nam zaoferować, jest niezbędna każdemu, kto chce uczyć się i pracować w nowoczesny sposób. "Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Część 1" to podręcznik, dzięki któremu nauczysz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o komputerach, aby bez problemów wykorzystywać wszystkie ich możliwości. Poznasz budowę komputera, dowiesz się, jak korzystać z systemu operacyjnego, nauczysz się tworzyć rysunki i teksty, pracować z arkuszem kalkulacyjnym i bazą danych. Wykonując ćwiczenia z książki, nauczysz się wyszukiwać informacje w Internecie i korzystać z poczty elektronicznej. Zgłębisz wszystkie tajemnice świata komputerów. Komputer w codziennym życiu Elementy zestawu komputerowego System operacyjny Windows Pliki i katalogi Grafika komputerowa -- rysowanie, skanowanie i przeglądanie obrazków Edycja tekstówNa płycie CD-ROM dołączonej do książki znajdziesz przykłady do lekcji, dodatkowe materiały oraz oprogramowanie, które możesz zainstalować na swoim komputerze.Decyzja MENiS dopuszczająca podręcznik do użytku szkolnego.

Informacje dodatkowe o Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Część 1:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: b.d
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 83-7361-705-1

Kup książkę Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Część 1

Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Część 1 - opinie o książce

Jolanta Pańczyk0
Okładka ksiązki - Informatyka Europejczyka. Program nauczania informatyki w gimnazjum. Edycja: Windows XP, Windows Vista, Linux Ubuntu

Każdy gimnazjalista z komputera korzysta Pokolenie dzisiejszych nastolatków nie wyobraża sobie już rzeczywistości bez komputerów. Istnienie...

Jolanta Pańczyk0
Okładka ksiązki - Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Edycja: Windows Vista, Linux Ubuntu, MS Office 2007, OpenOffice.org (Wydanie IV)

Każdy gimnazjalista z komputera korzysta Komputer już dawno przestał być dla Ciebie zagadką. Bez problemu go obsługujesz, korzystasz z internetu, oglądasz...