#instaserial o ślubie

Tom 2 cyklu #instaserial

Prawdę powiedziawszy, nie jest do końca o ślubie, choć niby jest. Na pewno nie jest o instagramie choć ma #insta w tytule – najbliższe co znajdziecie tam do instagramu to gadu gadu. Bo może gdyby nie pewna rozmowa na gadu gadu w 2007 roku – niepoznałabym mojego męża w 2009 roku. Będzie też wiele moich przemyśleń z życia. Będzie troche o przeszłości, o tym jak trafiłam na drogę do zostania lekarzem – no i rzeczywiście będzie o wszelkich przygotowaniach ślubnych i naszych perypetiach. Będzie o tym jak bardzo nasze drogi z Kubą się rozjeżdzały i jakim cudem jednak udało się je przenieść na jeden tor… Nie brzmi zachęcająco? Po cichu liczę, że tak.

Informacje dodatkowe o #instaserial o ślubie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę #instaserial o ślubie

#instaserial o ślubie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Ksebardo
Ksebardo
Przeczytane:2019-02-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Książki, które planowałam przeczytać jakoś od 1,5 roku i w końcu się udało ? trafiłam na nie w mojej Miejskiej Bibliotece i czekałam w kolejce 3 miesiące, ale w końcu do mnie dotarły! Oczywiście znam @mamaginekolog z IG, jednak dopiero po przeczytaniu #iom oraz #ioś poznałam kobietę, która jest zdeterminowana i z łatwością mówi o swoim życiu! To spotyka się niezwykle rzadko, a jej sposób pisania bez koloryzowania jest niesamowity! Naprawdę polecam. Życiowa, codzienna i czasem niewiarygodna historia. A to potwierdza, że życie pisze różne scenariusze. Cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie, którzy potrafią być dla innych i przedstawiać swoje życie takim jakim jest. Bez gwiazdorzenia i udawania. Brawo! Z niecierpliwością czekam na kolejną część ?

Avatar użytkownika - lady_foe
lady_foe
Przeczytane:2018-02-05, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2018,

Szalona opowieść o tym jak ogarnąć przyszłego narzyczonego, który jest w Anglii i dopiąć wesele na ostatni guzik. Barwna, zabawna. Szybko się czyta. Niestety, mnóstwo błędów i literówek.

Avatar użytkownika - ivka86
Przeczytane:2018-10-23, Ocena: 3, Przeczytałem,
#instaserial o miłości
Nicole Sochacki-Wójcicka0
Okładka ksiązki - #instaserial o miłości

Jeżeli lubicie historie miłosne, jeżeli lubicie historie lekarskie, jeżeli lubicie się śmiać lub jeżeli lubicie po prostu historie, które trzymają...