Jadę sobie

"Jadę sobie" nie jest przewodnikiem pokazującym turystyczne atrakcje. To opis tego, co widać z okna zdezelowanego autobusu albo hoteliku na ruchliwym bazarze, o czym rozmawiają klienci lokalnych restauracji, czym się emocjonują miejscowe nastolatki. Opis niespieszny, bo autorka nie postawiła sobie za punkt honoru obejrzenie wszystkich zabytków, pojechanie na wszystkie wycieczki i pójście na wszystkie trekkingi; wybierała to, co ją interesuje najbardziej, jeśli gdzieś jej się podobało zostawała d

Informacje dodatkowe o Jadę sobie:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:

Kup książkę Jadę sobie

Jadę sobie - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2016-12-16, 52 książki w 2016 roku,
Książkę upolowałam na jakieś internetowej promocji, nie spodziewałam się po niej niczego wielkiego, więc jestem mile zaskoczona. Świetnie napisana relacja z podróży i poradnik jak się do takiej samotnej wyprawy przygotować. Kraje, które odwiedziła autorka zdecydowanie nie są dla mnie, ale dobrze było się o nich czegoś dowiedzieć.
Avatar użytkownika - Zawolka
Zawolka
Przeczytane:2013-08-26, Ocena: 6, Przeczytałam,
Fantastyczna książka, wkręci każdego podróżnika - obecnego lub przyszłego. Mimo opisywanych minusów samotnej podróży, na jakie warto się przygotować, pozycja Marzeny Filipczak potrafi skutecznie zachęcić do okrywania świata - jego stron pozytywnych oraz negatywnych. Rzeczywistość jest opisywana konkretnie, w sposób wyrazisty i ciekawy. Jak najbardziej polecam książkę.
Avatar użytkownika - dallea
dallea
Przeczytane:2013-06-11, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Dobra książka podróżnicza. Dodaje trochę realizmu w postaci cen, katastrof, chorób...
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-06-03, 26 książek-2013, Wyzwanie- Media Rodzina,
Całkiem sympatyczna pozycja, sporo ciekawych uwag i spostrzeżeń, nieocenione rady dla podróżników, a raczej dla podróżniczek ;)Może kiedyś się skuszę, jak pewien węgierki rolnik, który spełnił swoje marzenie i będąc na emeryturze zwiedzał Azję na rowerze. Polecam!
Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2017-12-10, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,

Sympatyczna, ciekawa, napisana prostym językiem opowieść. Autorka unika wydumanych teorii, „filozofowania”. Dzieli się tym, co ją zachwyciło, a jednocześnie rozczarowaniami i trudami. Te ostatnie nieco przytłaczają, choć celem Autorki mogło być nie zniechęcenie czytelników do podróży a jedynie przypomnienie, iż w jej trakcie warto wykazać się rozsądkiem i ostrożnością. I choć wiem, że raczej nie wybiorę się do krajów odwiedzanych Przez Panią Marzenę Filipczak, to dzięki jej relacji z podróży wzbogaciłam swoją wiedzę na temat krajów azjatyckich i ich mieszkańców.

Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789