Jadzia Pętelka kładzie się spać

Trzecia część serii dla najmłodszych o małej siostrze Stasia Pętelki - Jadzi. Jadzia uwielbia chodzić na spacery! Od rana pyta mamę, kiedy wreszcie wyjdą z domu. Ale za oknem dmucha wiatr i mama mówi, że muszą się ciepło ubrać. Jadzia zabiera się więc do pracy i nie chce pomocy. Przecież umie już ubrać się SAMA. Ciepła historia poruszająca tematy pojawiające się w każdym domu.

Informacje dodatkowe o Jadzia Pętelka kładzie się spać:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2020-03-04

Kup książkę Jadzia Pętelka kładzie się spać

Jadzia Pętelka kładzie się spać - opinie o książce

Avatar użytkownika - MArtT
MArtT
Przeczytane:2024-02-11, Ocena: 6, Przeczytałam, Dla dzieci,

Od tej części zaczynaliśmy przygodę z Jadzią Pętelką. Pokochaliśmy tą i pozostałe części:) ta część długo gościła w naszych wieczornych zasypianiach.

Jadzia Pętelka, opowiada historię małej dziewczynki, która dopiero uczy się świata.
W tej części nadszedł już wieczór, wiec Mama oznajmia swojej małej córeczce że pora już spać. Nie jest to łatwe, ale wieczorne rytuały są bardzo ważne. Więc dziewczynka próbuje przebrać się w piżamkę i pójść spać. Mama usypia dziewczynkę na różne sposoby, czyta jej bajeczkę, śpiewa, szuka ulubionej zabawki..
Książeczka jest idealna dla dzieci w wieku 1 do 3 latek, myślę, że i starsze dziecko polubi się z Jadzia jeśli dopiero co zaczyna przygodę z czytaniem. W środku znajdują się piękne ilustracje, które przyciągają wzrok małego czytelnika.
Moja córeczka jest tą książką bardzo zainteresowana. Na pewno z przyjemnością poznamy inne części Jadzi!

Avatar użytkownika - melkart1
melkart1
Przeczytane:2020-12-15, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,
Staś Pętelka. Ferie w lesie
Barbara Supeł0
Okładka ksiązki - Staś Pętelka. Ferie w lesie

Nie każde wakacje oznaczają wyjazd nad morze. Tym razem rodzina Pętelków na wycieczkę wybiera się w środku zimy! Jak wygląda pokryta białym puchem...

Staś Pętelka. Przeprowadzka
Barbara Supeł0
Okładka ksiązki - Staś Pętelka. Przeprowadzka

Rodzina Pętelków postanawia zmienić mieszkanie na większe. Czeka ich pakowanie, przeprowadzka i remont nowego mieszkania. Czy Staś i Jadzia polubią...