Jak się obyć bez pigułki? Tajemnica spełnionej seksualności

Autorka niniejszej publikacji proponuje inny sposób przeżywania seksualności małżeńskiej, inne spojrzenie na pożądanie, rozkosz i relacje między kobietą i mężczyzną. Doświadczać swojej seksualności w sposób wolny i nieskrępowany? Przeżywać swoją seksualność w sposób bardziej naturalny? To wszystko jest możliwe! Wiele małżeństw daje temu świadectwo, mówiąc, jak wielkiej przemianie na lepsze uległa dzięki temu ich seksualność; jak została odnowiona.

Przeżywanie swojej seksualności w zgodzie z cyklem przemian zachodzących w ciele kobiety oznacza nowy sposób postrzegania seksualności, pragnienia, przyjemności, damsko-męskich relacji. To nowy sposób na życie; sposób, którego mogą doświadczyć wszyscy, bez względu na wiek, zdolności intelektualne, poglądy. Jest on przeznaczony dla wszystkich, którzy tęsknią do „wielkiej miłości” i chcą, by ich pożycie seksualne stało się tej miłości wyrazem.

Bénédicte Lucereau jest specjalistką terapii małżeńskiej, prywatnie – matką i babcią. Niniejszą książkę konsultowała z dr Françoise Pinguet – ginekolożką z ponad 35-letnim doświadczeniem.

Informacje dodatkowe o Jak się obyć bez pigułki? Tajemnica spełnionej seksualności:

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2013-01-28
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7516-439-8

Kup książkę Jak się obyć bez pigułki? Tajemnica spełnionej seksualności

Jak się obyć bez pigułki? Tajemnica spełnionej seksualności - opinie o książce