Jak trudno jest kochać?

Tom 2 cyklu The Spinster Club / Klub Starych Panien

Wszystko, czego potrzebuje Amber, to odrobina miłości. Jej mama nigdy nie należała do tych zbyt opiekuńczych, w sumie to nawet jej nie zauważa. Dziewczyna ma jednak nadzieję, że tego lata wszystko się zmieni.

Wtedy pojawia się Kyle, seryjny łamacz serc! Czy Amber zakocha się właśnie w nim? Nawet z poradami przyjaciółek z Klubu Starych Panień - Evie i Lottie - miłość okazuje się strasznie trudna.

Informacje dodatkowe o Jak trudno jest kochać?:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2019-07-03
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: How Hard Can Love Be?
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Ernest Kacperski

Kup książkę Jak trudno jest kochać?

Jak trudno jest kochać? - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-08-18, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 2020, Dla młodzieży, 52 książki 2020,

"Jak trudno jest kochać? Holly Bourne to drugi tom z cyklu " The Spinster Club Series ". Książka należy do literatury młodzieżowej. I tym razem autorka opowiada historię Amber. Wszystko czego potrzebuje dziewczyna to odrobina miłości. Jej mama nigdy nie należała do tych zbyt opiekuńczych. W sumie to nawet jej nie zauważała. Jednak dziewczyna ma nadzieję, że to lato okaże się inne. Jednak pojawia się też pewien przystojny chłopak. Czy Amber może być obiektem jego westchnień? Nawet z poradami przyjaciółek miłość okazuje się strasznie trudna.
Czy Amber i Kyle mają jakiekolwiek szanse ? Przekonajcie się sami. !
Tak samo jak i poprzednia część książka jest napisana bardzo dobrze i przyjemnie się ją czyta.
Nie mogę się doczekać przygód Lottie.
Cóż w każdym razie powieść porusza ważny temat. Jest warta przeczytania i polecenia i nie mogę się doczekać następnego tomu.

Avatar użytkownika - joseheim
joseheim
Przeczytane:2022-02-01, Ocena: 3, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2022,

Czytadło dla młodzieży, w miarę sympatyczne i nawet zjadliwe, poprawne w wydźwięku, poruszające przy okazji trudny problem alkoholizmu. Dla fanów gatunku.

Przeznaczeni
Holly Bourne0
Okładka ksiązki - Przeznaczeni

Dobrze się zastanów zanim się zakochasz. Gorące uczucie, nadciągający kataklizm, sensacja i najwyższa stawka. Gdy jest się zakochanym jest o co...

Jestem już normalna?
Holly Bourne0
Okładka ksiązki - Jestem już normalna?

Wszystko, czego pragnie Evie, to bycie ,,normalną". I teraz, kiedy już niemal odstawiła leki, chodzi do nowej szkoły, w której nikt nie zna jej...