Jak uzdrowić siebie

NAJLEPSZA LEKTURA NA CZAS ZMIANY, IDEALNA DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ SOBIE POMÓC.

Uzdrowienie nie jest wydarzeniem jednorazowym, ale zapoczątkowane przez tego typu sytuację. Nagła strata, zakończenie związku, zmiana pracy, kłopoty ze zdrowiem czy śmierć bliskiej osoby zaburzają nasze wyobrażenie przyszłości. Prawdziwe uzdrowienie polega na wyrwaniu się z głębokiej nieświadomości, wyzwoleniu istoty, w którą się przeistoczyliśmy, i świadomym poskładaniu w jedną całość prawdy o tym, kim mieliśmy się stać. Brianna Wiest dzieli się z czytelnikami refleksjami, które pomogą im odnaleźć duchowy azyl oraz wstąpić na ścieżkę prawdziwej transformacji. Słowa autorki są niczym balsam na duszę w drodze do przemiany.

Informacje dodatkowe o Jak uzdrowić siebie:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-10-18
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: When You're Ready, This Is How You Heal

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Kup książkę Jak uzdrowić siebie

Jak uzdrowić siebie - opinie o książce

Avatar użytkownika - goszaczyta
goszaczyta
Przeczytane:2023-11-05, Ocena: 4, Przeczytałam,

🤍 „ᴊᴀᴋ ᴜᴢᴅʀᴏᴡɪć sɪᴇʙɪᴇ” ʙʀɪᴀɴɴᴀ ᴡɪᴇsᴛ 🤍

Najlepsza lektura na czas zmiany,

idealna dla tych, którzy chcą sobie pomóc.

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

„Nie żyjesz po to, by dryfować bez celu.

Nie żyjesz po to, by szukać bezpiecznych miejsc w obrębie jakiejś koncepcji.

Jesteś tu, aby zrozumieć, że sami stanowimy źródło własnej egzystencji, wszystkiego, co tworzymy i czym jesteśmy.

Jesteś tu, aby sprowadzić siebie bezpiecznie do domu, a potem pokazać innym drogę do ich własnego wnętrza.” 🤍

To już moje trzecie spotkanie z twórczością Brianny Wiest i muszę przyznać, że autorka ma dar przekonywania. Mimo iż poradników o uzdrawianiu siebie na naszym rynku wydawniczym jest mnóstwo, to właśnie mnie ta książka uzdrowiła. Ja jako osoba wysokowrażliwa przeżywam wszystko dwa razy mocniej i czasami na pewne sytuacje, które się dzieją w moim życiu nie mam wpływu, to i tak mocno je roztrząsam w swojej głowie, czasami obwiniając siebie. Autorka podsuwa mi pewne aspekty, nad którymi muszę się trochę dłużej zastanowić. I to nie jest tak, że po skończeniu tej książki, ja już mam inne podejście. O nie. Brianna Wiest w zrozumiały sposób przekazuje jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych, jak czasami przymknąć oko na pewne sprawy. Dla każdego z nas najważniejsze jest czuć wewnętrzny spokój. I właśnie tą książka autorka stara się nam pomóc, tak by w sytuacjach kryzysowych umieć sobie poradzić.

Na wiele rzeczy w naszym życiu nie mamy wpływu. Ale zawsze najlepiej jest obwiniać siebie. Utrata pracy, śmierć bliskiej osoby, ciężka choroba - to czynniki, które mają na nas negatywny wpływ. W poradniku „Jak uzdrowić siebie” odnajdziecie ukojenie w takich chwilach. To plaster na dusze, który pomoże zaczerpnąć tchu.

Napisana jest prostym, przystępnym językiem co sprawia, że łatwo można chłonąc wiedzę. Ale to właśnie w prostocie tkwi siła i w chęci zmienienia czegoś w naszym życiu. Nawyki kształtują twoje samopoczucie, a ono jest filtrem, przez który doświadczasz swojego życia.

Polecam dla ludzi, którzy potrzebują ukojenia! Czasami natłok myśli nie pozwala spać, a dzięki tej książce zrozumiesz, że twoje zdrowie psychiczne jest najważniejsze. Czasami po prostu trzeba odpuścić i skupić się na sobie. Jest wiele poradników, które to już przedstawiły. Jednak ten mocno mnie zaciekawił i wiem, że w chwilach zwątpienia będę do niego wracać. 🤍

Jak myśleć o sobie lepiej
Brianna Wiest0
Okładka ksiązki - Jak myśleć o sobie lepiej

Dowiedz się, jak myśleć. Dzięki temu nauczysz się, jak kochać, dzielić się, współistnieć, tolerować, dawać i tworzyć. Nie akceptuj życia, które nie daje...

101 lekcji, które zmienią twój sposób myślenia
Brianna Wiest0
Okładka ksiązki - 101 lekcji, które zmienią twój sposób myślenia

MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER! KAŻDY, KTO NAUCZY SIĘ MYŚLEĆ INACZEJ, MOŻE WYMYŚLIĆ SWOJE ŻYCIE NA NOWO. DROGA DO SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA RZADKO JEST PROSTA...