Jet

Tom 2 cyklu Naznaczeni Mężczyźni

Pora na historię Jeta i Ayden!

Jet Keller był rockandrollowym synonimem bad boya. Kiedy wchodził na scenę, Ayden nie potrafiła oderwać od niego wzroku. Gdy przychodził do baru z całą ekipą, jej rozum odmawiał posłuszeństwa. Widziała go wszędzie, nawet tam, gdzie go nie było. Jednak Ayden już raz sparzyła się w relacji z chłopakiem pokroju Jeta: nieobliczalnym i zbuntowanym. Wiedziała, że tym razem nie ulegnie pokusie.

Tym bardziej że Jet robił wszystko, żeby ją do siebie zniechęcić. Tabuny dziewczyn, które przewijały się przez jego łóżko, na pewno nie wydawały jej się zaproszeniem. A jednak wciąż był w jej głowie, wciąż niepokoił jej myśli. Wiedziała, że musi o nim zapomnieć, zanim nadejdzie ten dzień, kiedy po prostu nie zdoła się oprzeć.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Jet:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-01-18
ISBN: 9788383622071
Tłumaczenie: Mateusz Grzywa

Kup książkę Jet

Jet - opinie o książce

[Reklama] Wydawnictwo NieZwykłe

Świat muzyki jest jednym z motywów, jakie uwielbiam czytać. Szczególnie, gdy w grę wchodzą muzycy z pazurem a ich historie są mocno naznaczone bliznami.
   Serię "Naznaczeni mężczyźni" od Jay Crownover pokochałam już w pierwszym tomie. Oddałam jej całe moje czytelnicze serducho. Bardzo silne turbulencje jakie czekały na Rule'a i Shaw miały odbicie w historii Jeta i Ayden. Ba, powiedziałabym że były jeszcze bardziej wstrząsające.
   Jet i Ayden to kolejna para bohaterów, którą polubiłam. Mieli chwile słabości czy też zwątpienia, fakt. Ale to wszystko pokazała jakimi są ludźmi i czym się kierują w swoim życiu. Mogą dla innych sprawiać wrażenie całkowicie różne ale liczy się serce i sam człowiek.
    Autorka nie szczędziła zwrotów akcji. Elementów zaskoczenia wbijających w fotel. Chwil, podczas których serce wstrzymywało swój rytm. Momentów, które pokazywały, jak miłość może wyciągnąć na powierzchnię. Tych scen uniesień rozpalających do czerwoności.
   Na kartach powieści działa się magia. Zatraciłam się zupełnie w czytanej lekturze. Trafiła w stu procentach e mój czytelniczy gust. Wciągnęła mnie i dostarczyła emocji i wrażeń z najwyższej półki. Pełnej palety, dzięki czemu powieść dla mnie stała się nieodkładalna a smutek po jej ukończeniu zalał me serce. Nie chciałam żegnać się w bohaterami. Z całą paczką świetnych ludzi, którzy są dla siebie rodziną, choć nie łączą ich więzy krwi.
   Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu. A was zachęcam do czytania. Najlepiej z zachowaniem chronologii, bowiem informacje z pierwszego tomu i tutaj się przeplatają, ale bez tego i tak uważam, że można się odnaleźć. Ale po co odmawiać sobie tej przyjemności poznania początku tych wszystkich rewolucji?

Polecam

▪️▪️▪️
#naznaczenimężczyźni #jet #jaycrownover #bookseries #music #booklover #wyzwaniegranicepl #recenzja #bookphoto #książkadlaciebie #literaturakobieca

Dzikie pragnienie. Bracia Warner. Tom 1
Jay Crownover0
Okładka ksiązki - Dzikie pragnienie. Bracia Warner. Tom 1

Ognista miłość na Dzikim Zachodzie Załamana po burzliwym rozstaniu Leo daje się namówić przyjaciółce na szaloną wycieczkę za miasto. Pobyt...

Poza kontrolą
Jay Crownover0
Okładka ksiązki -  Poza kontrolą

Czasami właściwy wybór jest tym, który najbardziej boli. Kontynuacja serii Bracia Warner o współczesnym ognistym Dzikim Zachodzie...