Jezus jest blisko. Czerpać nadzieję z obecności Jezusa

Strzegę wszystkich, którzy Mnie miłują. Niech ta obietnica Mojej czujnej opieki będzie dla ciebie pociechą - zwłaszcza w ciężkich chwilach. Składam ci ją dlatego, że Mnie miłujesz. [...] Zapewniam cię, że Ja zawsze cię strzegę, jak pasterz swojej trzody. Czasem możesz się czuć samotny i bezbronny. By przegnać te uczucia, uwierz, że przy tobie jestem, i zacznij ze Mną rozmawiać - otwórz przede Mną serce. Opowiedz mi wszystko bez lęku, a silniej poczujesz Moją czujną, pełną miłości obecność.

fragment

Sarah Young napisała książkę Jezus jest blisko w bardzo trudnym dla siebie czasie. Słowa płynące z Pisma Świętego i obecność Jezusa każdego dnia dodawały jej jednak sił i nadziei. Autorka dzieli się z czytelnikami tym, co przekazał jej w modlitwie sam Bóg, i wierzy, że dzięki tym słowom będą mogli zawierzyć Mu całym sercem.

W życiu każdego człowieka zdarzają się ciężkie chwile. Książka Jezus jest blisko powstała, by pomóc nam się z nimi uporać. Pełne pokoju i miłości słowa dodają odwagi i pomagają zabliźniać rany, nawet te chowane najgłębiej w sercu.

Poprzez karty tej książki Syn Boży zapewnia nas, że czuwa, i wypełnia dobrem wszystkie chwile naszego życia, a to, co może nam się w danym momencie wydawać nieszczęściem, ostatecznie prowadzi do Boga i oddaje Mu chwałę.

***

Książka autorki Jezus mówi do Ciebie, światowego fenomenu i bestselleru, który sprzedano w ponad 10 milionach egzemplarzy, a w samej Polsce w kilkudziesięciu tysiącach!

Kolejny modlitewnik Sary Young, Jezus jest blisko, został ogłoszony chrześcijańską książką roku 2013 przez ECPA w Stanach Zjednoczonych!

Informacje dodatkowe o Jezus jest blisko. Czerpać nadzieję z obecności Jezusa:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2023-04-01
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Through His Presence by Sarah Young

Tagi: Chrześcijaństwo

Kup książkę Jezus jest blisko. Czerpać nadzieję z obecności Jezusa

Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć pokój i szczęście
Sarah Young0
Okładka ksiązki - Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć pokój i szczęście

"Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla...

Jezus mówi do ciebie wydanie jubileuszowe
Sarah Young0
Okładka ksiązki - Jezus mówi do ciebie wydanie jubileuszowe

Najbardziej w Jezusie wzrusza mnie to, że On kocha nie za coś, ale pomimo wszystko. Nie czeka na naszą doskonałość, ale jedynie na otwarte serce. Codziennie...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;