Jezus uzdrawia w Eucharystii. Każda Msza święta jest mszą o uzdrowienie

Święta hostia i Najświętszy Sakrament Eucharystii są szczerym wyrazem tego, kim jest Jezus i jak bardzo nas kocha. On sam nigdy nam się nie narzuca, dlatego to my musimy otworzyć się na Niego. [...] Chrystus pomaga nam rozbudzić naszą chęć powrotu, zbliżenia się do Niego. Tak wielka jest Jego hojność!

/fragment/

Odczuwasz samotność i wyobcowanie? Często doświadczasz załamań i lęków?

Pragniesz uzdrowienia fizycznego i duchowego?

Musisz zrozumieć, jak wielki dar ofiaruje ci Bóg na każdej Mszy świętej.

Otwórz tę książkę już teraz i poznaj uzdrowienie płynące z Eucharystii!

Autentyczne historie przywoływane przez autorkę, Ilsę B. Reyes, poruszają i udowadniają, że hostia nie jest tylko symbolem - jest prawdziwym ciałem Jezusa Chrystusa. Pełny udział w Eucharystii prowadzi do głębokiej relacji z Jezusem, odsuwa wszelki strach i zniewolenia. Przybliża do Boga i prawdziwie uzdrawia!

Ilsa Reyes wydobywa głębię z nauczania o Eucharystii i rozpala nasze serca. Jest jedną z najbardziej inspirujących katolickich pisarek.

o. Jerome Marquez, SVD, kanonista

Informacje dodatkowe o Jezus uzdrawia w Eucharystii. Każda Msza święta jest mszą o uzdrowienie:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2016-06-30
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Jezus uzdrawia w Eucharystii. Każda Msza święta jest mszą o uzdrowienie

Jezus uzdrawia w Eucharystii. Każda Msza święta jest mszą o uzdrowienie - opinie o książce

Spowiedź, która leczy. Uzdrawiająca moc sakramentu pojednania
Ilsa B. Reyes0
Okładka ksiązki - Spowiedź, która leczy. Uzdrawiająca moc sakramentu pojednania

Przebaczająca Miłość w konfesjonale Świat jest pełen uzdrowicieli i cudotwórców, którzy ciągle obiecują nam zdrowie i życiowe sukcesy. Tymczasem prawdziwym...

Uzdrowienie w objęciach Maryi
Ilsa B. Reyes0
Okładka ksiązki - Uzdrowienie w objęciach Maryi

,,Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę" /Rdz 3...