Jeżycjada (Tom 0). Małomówny i rodzina

Po śmierci ojca rodzina Ptaszkowskich, czyli Maria, Munio, Tunio, Rzodkiewka i Franciszek Małomówny uratowany wprost z rosołu, przeprowadza się do niewielkiego Śmietankowa, które wita je tajemnicą i zagadką. Charyzmatyczne rodzeństwo decyduje się na zbadanie sprawy i odkrycie motywów niejakich Peleryniarzy, co zaprowadzi ich wprost do poważnych kłopotów.

Przygoda, tajemnica, średniowieczne skarby - Małomówny i rodzina to doskonała rozrywka dla fanów lektury z dreszczykiem.

Informacje dodatkowe o Jeżycjada (Tom 0). Małomówny i rodzina:

Wydawnictwo: Labreto
Data wydania: 2024-05-22
Kategoria: Dla młodzieży

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Opowieści obyczajowe i rodzinne dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 13 lat

Kup książkę Jeżycjada (Tom 0). Małomówny i rodzina

Sprężyna
Małgorzata Musierowicz0
Okładka ksiązki - Sprężyna

Łusia Pałys w roli sprężyny wszystkich nieoczekiwanych zdarzeń. Czy związek Tygrysa i Wolfiego przetrwa? Jaką rolę odegra Mozart, a jaką róża "Nuits de Young"?...

Małgorzata Musierowicz0
Okładka ksiązki - Łasuch literacki czyli Ulubione potrawy moich bohaterów. Przepisy kulinarne i wnikliwe komentarze

Ulubiona autorka nastolatek uzupełnia swoją serię powieści zbiorem przepisów kulinarnych. Są to autentyczne przepisy na potrawy zjadane z takim...