JLA Amerykańska Liga Sprawiedliwości, tom 2

Drugi tom serii o największych superbohaterach uniwersum DC, którzy zebrali się, by odtworzyć działającą już niegdyś drużynę obrońców naszej planety - Amerykańską Ligę Sprawiedliwości (JLA).

Do Supermana, Batmana, Wonder Woman, Flasha, Green Lanterna, Aquamana i Marsjańskiego Łowcy Ludzi dołączyli niedawno nowi członkowie, gdyż tylko rozbudowana Liga ma szansę stawić czoło nowym wyzwaniom. A jest ich coraz więcej. Sprytny Lex Luthor tworzy Gang Niesprawiedliwości. Potem atakuje Ziemię wszechpotężny Darkseid. Następnie przeciwko bohaterom występuje szalony Prometeusz, który jest w stanie zabić wszystkich członków JLA. W końcu pojawia się Epoch, Władca Czasu, pragnący zniszczyć wszechświat. Czy Liga będzie w stanie poradzić sobie ze starymi i nowymi wrogami?

Historie o przebudowanej JLA zostały napisane przez sławnego szkockiego scenarzystę Granta Morrisona (The Invisibles, WE3, All Star Superman, New X-Men), a narysowane przez Howarda Portera (Fantastyczna Czwórka, Flash) oraz Vala Semeikisa i Arniego Jorgensena.

Informacje dodatkowe o JLA Amerykańska Liga Sprawiedliwości, tom 2:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016-05-18
Kategoria: Komiksy

Kup książkę JLA Amerykańska Liga Sprawiedliwości, tom 2

JLA Amerykańska Liga Sprawiedliwości, tom 2 - opinie o książce

Historie o metaludziach to nie mój konik ale po te komiksy sięgnęłam po trochu z sentymentu, po trochę z ciekawości, a po trochu z nudów.

Czytając a w sumie to i ogladajac, czas zabiłam ale nic z tego nie wyniosłam. Zero fabuły, bijatyka, goni bijatykę. Grafika też pozostawia dużo do życzenia. Wciąż pojawiają się  nowe postacie,  których geneza nie jest wyjaśniona.

Siatkówka. Zasady porady - trening
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Siatkówka. Zasady  porady - trening

Siatkówka stała się w naszym kraju sportem narodowym, który chętnie jest uprawiany przez ludzi w każdym wieku. Szczególnie po zwycięstwie...

Na psa urok. Opowiadania o psach
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Na psa urok. Opowiadania o psach

Pies jaki jest, każdy widzi. Więc cóż takiego ma w sobie, że wszystkie dzieci (i prawie wszyscy dorośli) chcą go mieć? Czy to ten wiecznie rozmerdany...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;