jQuery, jQuery UI oraz jQuery Mobile. Receptury

Najlepsze receptury dla jQuery!

Czy ktokolwiek pamięta jeszcze czasy, kiedy JavaScript był zmorą dla użytkowników? To już przeszłość! Obecnie język ten święci triumfy wraz z HTML5 i CSS3. Dzięki bibliotekom jQuery, jQuery UI i jQuery Mobile wykorzystanie jego potencjału stało się jeszcze łatwiejsze. Teraz możesz błyskawicznie dodawać zaawansowane komponenty i interakcje do Twojej strony, a także tworzyć aplikacje i strony na urządzenia mobilne. Nigdy dotąd nie było to tak proste!

Książka ta napisana jest w sprawdzonej formule receptur i przykładów, dzięki którym błyskawicznie poznasz typowe zastosowania omawianych bibliotek. W trakcie lektury nauczysz się wybierać konkretne elementy na stronie, modyfikować je i usuwać. Ponadto dowiesz się, jak korzystać z modelu zdarzeń, komunikować się z serwerem oraz używać zawansowanych komponentów interfejsu użytkownika, zawartych w bibliotece jQuery UI. Część trzecia książki poświęcona została jQuery Mobile. Znajdziesz w niej najlepsze sposoby nawigowania, obsługi interakcji oraz dopasowania aplikacji do urządzeń mobilnych. To doskonały przewodnik dla wszystkich twórców stron internetowych oraz aplikacji mobilnych.

Sprawdź:

jak łatwo wykorzystać potencjał JavaScriptu jak operować na grupach elementów jak obsługiwać zdarzenia w jaki sposób tworzyć aplikacje na urządzenia mobilne

Wykorzystaj w pełni potencjał JavaScriptu dzięki bibliotece jQuery!

Informacje dodatkowe o jQuery, jQuery UI oraz jQuery Mobile. Receptury:

Wydawnictwo: Helion