Julia Roberts. Na własnych zasadach

„Jestem zwykłą osobą, która ma niezwykłą pracę” – mówi o sobie Julia Roberts, jedna z największych i najlepiej opłacanych gwiazd Hollywood. Sama sięga po to, czego chce – czy jest to wymarzona rola, czy kandydat na męża. Uznawana za najpiękniejszą kobietę świata, prostolinijna, naturalna i pewna siebie, „Pretty woman” po swojemu rozgrywa życie i nie daje się wtłoczyć w żaden schemat. Odważnie zabiera głos w ważnych sprawach. Pytania o wiek najczęściej kwituje wzruszeniem ramion i słowami: „to tylko liczba”.

Bogato ilustrowana biografia pióra Magdy Patryas, dziennikarki i autorki książki o T.Love „Potrzebuję wczoraj”, to portret wyjątkowej kobiety, która żyje na własnych zasadach.

Informacje dodatkowe o Julia Roberts. Na własnych zasadach:

Wydawnictwo: Axis Mundi
Data wydania: 2021-11-02
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Tagi: biografie Julia Roberts

Kup książkę Julia Roberts. Na własnych zasadach

Julia Roberts. Na własnych zasadach - opinie o książce

Okładka przedstawia zdjęcie aktorki, zapatrzonej gdzieś przed siebie. Posiada skrzydełka, dzięki którym ma dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Stronice w środku są białe, a zdjęcia czarno białe. Jest ich całkiem sporo, co jest fajnym urozmaiceniem i dopełnieniem biografii. Czcionka jest dość duża, marginesy i odstępy między wersami został zachowane. Literówki się pojawiły, ale jakoś szczególnie nie przeszkadzały w lekturze.

Jest to moje pierwsze zetknięcie z piórem autorki, a biografia Julii Roberts brzmiała dość ciekawie. Nie wiedziałam, czego się spodziewać - nie czytam zbyt dużo książek z tego gatunku. Jednak jestem wymagająca, a po tej pozycji jestem... zawiedziona. Opisywana jest tutaj głównie kariera aktorska i romanse, związki. Nie jakieś anegdoty, coś, co mogłoby mnie zaciekawić. Każdy film, to kolejny kochanek - nie mogła mnie ta książka zainteresować niestety. Chwilami czułam się znudzona i miałam ochotę ją odłożyć, ale obiecałam sobie, że przecież trzeba ją skończyć. Nie mam za wiele do powiedzenia przy tej opinii, bo tak jak napisałam powyżej, są tu opisywane produkcje, w których aktorka brała udział oraz jej związki.

Mnie niestety nie oczarowała, ALE jeśli ktoś lubi czytać pudelka, gdzie jest pełno plotek to recenzowana dzisiaj książka będzie strzałem w dziesiątkę. Dla mnie jest niestety kiepska i myślałam, że będzie inaczej wyglądać. Szkoda.

T.Love - Potrzebuję wczoraj +CD
Magda Patryas0
Okładka ksiązki - T.Love - Potrzebuję wczoraj +CD

T.Love istnieje już od 25 lat i właśnie z tego powodu do księgarń trafi oficjalna biografia zespołu. Do niej dołączona zostanie płyta z rarytasami....