Kancelaria 2. Bałagan w papierach

Wydawałoby się, że nie ma nic nudniejszego niż życie prawniczki. Czy aby na pewno? Na drodze pięknej pani adwokat staje przystojny Włoch. Jest łudząco podobny do jej dawnej miłości, ale Emilia wyczuwa, że czai się w nim jakieś zło... Życie jej przyjaciółek też bywa pełne zawirowań. Ada ma dziecko z kochankiem, który o nim nie wie. Bogna odnajduje wspólny język z Szymonem, przyjacielem z dzieciństwa. Kiedy ich związek nabiera rumieńców, nagle zjawia się jego była narzeczona.

Informacje dodatkowe o Kancelaria 2. Bałagan w papierach:

Wydawnictwo: Lekkie
Data wydania: 2023-01-18

Kup książkę Kancelaria 2. Bałagan w papierach

Kancelaria 2. Bałagan w papierach - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-01-31, Ocena: 6, Przeczytałam,

Losy przyjaciółek są niesamowicie zawiłe i pełne przygód.Wraz z upływem czasu muszą podjąć decyzje,które będą dla nich istne wraz z zasadami,którymi się kierują.
Bohaterki są takie jak każda z nas.Maja problemy z którymi muszą się zmierzyć.Sprostać wymaganiom dzieci i wytłumaczyć się ze swojej szalonej decyzji.Pracować i zmagać się z codziennymi zmartwieniami.
Czytając o nich w bardzo łatwy sposób można się z nimi utożsamić.
Dodając do fabuły wątków gangsterskich sprawiło,że wydarzenia nabierają niebezpieczeństwa i tajemniczości.Pojawiający się w książce bohaterowie drugoplanowi rozbudowują historie łącząca ja w całość.
Bardzo podobała mi się postać Emilii,która miota się pomiędzy dobrem a złem…będzie musiała podjąć decyzje,która niesie ze sobą szczęście przy ukochanym.Jej decyzja była dla mnie zaskoczeniem😳

Lekkość pióra autorki,zwykłe życie bohaterek i ciekawa fabuła sprawiła,że czyta się bardzo szybko.Bohaterki bardzo polubiłam i trzymałam kciuki,by znalazły poszukiwane szczęście.Poznając klientów Emilli powieść staje się ciekawsza i wiarygodniejsza.

Z przyjemnością polecam książkę.Spędzicie z nią bardzo miły i przyjemny czas.

?Wracamy do perypetii trzech przyjaciółek, Emilii, Bognę i Ady.
W tej części mam wrażenie, że dziewczyny są bardziej dojrzałe a ich decyzje przemyślane. Czy singielka Bogna odnajdzie miłość? Czy Emilia ulegnie urokowi boskiego Francesco? Jak potoczą się losy Ady?
?Książkę spokojnie można czytać nawet bez znajomości części pierwszej.
?Autorka w typowy dla siebie sposób opisuje losy kobiet, ich radości i smutki. Zagląda do najdalszych zakamarków duszy. Każda z kobiet może odnaleźć tu cząstkę siebie. Mamy wrażenie jakby stwierdzenia i rady były kierowane bezpośrednio do nas.
?Ta część zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu w porównaniu z pierwszą.
?Uwielbiam książki Gabrieli Gargaś. A Wy? Jeśli jeszcze nie znacie autorki, to niezwłocznie musicie sięgnąć po jej książki.

Avatar użytkownika - izanaglik
izanaglik
Przeczytane:2023-02-27, Ocena: 6, Chcę przeczytać,

? RECENZJA ?

Tytuł: "Kancelaria.Bałagan w papierach"

Autor: Gabriela Gargaś

Wydawnictwo: @lekkiewydawnictwo

Serdecznie dziękuję @lekkiewydawnictwo i @gabriela_gargas za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki ?

Emilia ciągle tęskni za swoją wielką miłością,ale nie może być z Francesco gdyż za dużo ich dzieliło. Ona - pani prawnik, i on - człowiek który igrał z prawem. Francesco chciał odzyskać swoją Emi ale wiedział że te drzwi są na zawsze zamknięte. Na drodze pięknej pani adwokat staje przystojny Włoch. Jest łudząco podobny do Francesca ale Emilia wyczuwa że czai się w nim jakieś zło.

Ada urodziła zdrową i silną córeczkę- Marcelę.Owoc związku z kochankiem. Była szczęśliwa że ją ma. Zdradziła Adama i bardzo nad tym ubolewała. Rozwiedli się,ale mimo rozstania Adam okazał się honorowym człowiekiem.Starsze córki były oczywiście jej szczęściem i wiedziała jak bardzo je skrzywdziła. Z Filipem jej się nie ułożyło.On nawet nie wiedział że został ojcem.

Bogna odnajduje wspólny język z Szymonem przyjacielem z dzieciństwa. Kiedy ich związek nabiera rumieńców,nagle zjawia się jego była narzeczona...

Bogna czuje żal i rozgoryczenie, jednocześnie nie chce, by Szymon znikną z jej życia.

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki ? Wciągająca historia od pierwszych stron i nie sposób się od niej oderwać ? Uwielbiam pióro autorki ?Ciekawa fabuła sprawia że czyta się ją jednym tchem.Najbardziej podobała mi się postać Emilii. Kobieta musi wybierać między dobrem a złem.Decyzja którą podjęła bardzo mnie zaskoczyła. Polecam całym sercem ?

Avatar użytkownika - karolinamazur
karolinamazur
Przeczytane:2023-07-05, Ocena: 5, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2023-06-01, Ocena: 4, Przeczytałam, 2023,
Zanim wstanie dla nas słońce
Gabriela Gargaś0
Okładka ksiązki - Zanim wstanie dla nas słońce

Opowiem Ci moją historię. Ale proszę, nie oceniaj mnie. Wiem, co zrobiłam, jednak nie mogę cofnąć czasu. Stefania jest położną, która kocha swoją...

Eryk i Mela. Co lubimy robić najbardziej?
Gabriela Gargaś0
Okładka ksiązki - Eryk i Mela. Co lubimy robić najbardziej?

Eryk, Mela i ich przyjaciele na wakacjach! Nareszcie lato! Wakacje! Ulubiona pora roku wszystkich dzieciaków! Dni są długie, noce krótkie, co oznacza...