KECHARITOMENE. Odkryj Jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie!

Spójrz w Jej oczy na okładce tej książki i powiedz Jej: Chcę Cię poznać Maryjo, chcę Cię pokochać, chcę żebyś mnie wyszkoliła do duchowej walki i najwspanialszych duchowych zwycięstw! Użyj mnie do Triumfu Twojego Niepokalanego Serca na świecie! Tak, chcę być cały Twój Maryjo, a Ty bądź cała moja, bo tylko w Tobie będę cały dla Boga, a Bóg cały dla mnie. Weź mnie za rękę Kecharitomene i poprowadź do odkrycia Twojego niesamowitego sekretu, a w nim mojego wiecznego przeznaczenia! Amen!

Ks. Piotr Glas: Wielka to radość i zaszczyt polecić tę wspaniałą książkę napisaną sercem przez wielkiego wojownika Maryi, a mojego przyjaciela, ks. Dominika Chmielewskiego, dedykowaną właśnie Maryi.

Niech każde słowo tego dzieła będzie namaszczone Duchem Świętym, którego Oblubienicą jest Ta, która postawiła wszystko na Boga i wypełnienie Jego świętej woli – najpierw tu, na ziemi, a obecnie czyni to w Jego Królestwie.

Ks. prof. PWTW dr hab. Robert Skrzypczak: Książka ks. Chmielewskiego jest piękną katechezą maryjną wygłoszoną z pozycji wiary w zmartwychwstałego Chrystusa i Ducha Świętego Ożywiciela. Zawiera w sobie wiele odniesień do słowa Bożego i depozytu wiary Kościoła (w tym do katolickich wizjonerów i mistyków ostatniego stulecia). Spisana żywym językiem i z pozycji kochającego Boga i Jego Matkę kapłana stanowi pożyteczną lekturę dla młodych i dojrzałych życiowo poszukiwaczy chrześcijańskich pereł.

Informacje dodatkowe o KECHARITOMENE. Odkryj Jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie!:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-66020-60-1

Tagi: katolik Maryja Chmielewski Kecharitomene

Kup książkę KECHARITOMENE. Odkryj Jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie!

KECHARITOMENE. Odkryj Jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie! - opinie o książce

Avatar użytkownika - margoth86
margoth86
Przeczytane:2024-04-12, Ocena: 6, Przeczytałam, Wyzwanie - 60 książek w 2024 roku,

Do książki trzeba podejść z otwartą głową i sercem. Trzeba ją przyjąć w skupieniu, bez pośpiechu, kontemplować. Zawiera nie tylko obraz Maryi jako Matki Jezusa, ale przede wszystkim jako zwyczajnej kobiety, bliskiej, zabieganej, zapracowanej, zmartwionej, kochającej i opiekuńczem.

Wspaniałe rekolekcje i ćwiczenia duchowe. Bardzo dokładnie wyjaśnione oddanie się Matce Boskiej.

Jego miłość cię uleczy
Ks. Dominik Chmielewski SDB0
Okładka ksiązki - Jego miłość cię uleczy

Ks. Dominik Chmielewski, kapłan katolicki, salezjanin, należy do Salezjańskiej Wspólnoty zakonnej w Lądzie nad Wartą. Zanim został kapłanem...