Kim i Ktoś z Nikim

Najnowsza książka Jolanty Marcolla pt. "Kim i Ktoś z Nikim" dostarczy Czytelnikowi sporo pozytywnych emocji. Zaskakująca - tak wizualnie, jak treściowo - adresowana jest do młodszych i starszych dzieci (5-7 lat), lubiących łamigłówki słowne i niespodzianki.

Jej bohaterowie prowadzą pozornie prostą rozmowę, jednakże naszpikowaną tak wieloma zabawnymi pułapkami dwuznaczności i gry słownej, że staje się dla czytającego nie lada wyzwaniem. Ponadto, można tę książkę czytać na dwa sposoby: dialogi z komentarzem, ale również z pominięciem tego drugiego.

Wyjątkową atrakcją książki jest konkurs plastyczny: "Portret Przyjaciela" z niecodzienną nagrodą!

Ale jest w tej książce jeszcze coś...

Oprócz wyzwań związanych z gimnastyką umysłu, autorka ma dziecku do przekazania bezcenną wiedzę: jak ważna jest dla nas przyjaźń, jak rozpoznać prawdziwego przyjaciela, jak zdobyć przyjaciela i jak samemu stać się dobrym przyjacielem, pomagając innym swoją obecnością i zainteresowaniem.

Jolanta Marcolla - znana od wielu lat na rynku wydawniczym ilustratorka książek dla dzieci, zajmująca się również fotografią, filmem artystycznym i malarstwem (patrz: www.marcolla.pl), tworzy ostatnio i wydaje we własnym Wydawnictwie, autorskie książki obrazkowe. "Kim i Ktoś z Nikim" jest drugą, po "Wiedźmach i czarownicach", pozycją, która w całości wyszła spod jej rąk. Każda z tych książek opracowana indywidualnie, charakteryzuje się wyjątkową dbałością o ich warstwę tak merytoryczną, jak ilustracyjną i edytorską. Każda jest godna Twojej uwagi.

Informacje dodatkowe o Kim i Ktoś z Nikim:

Wydawnictwo: Jedyne Takie
Data wydania: 2017-03-15
ISBN: 978-83-942785-1-9
Ilustracje:Jolanta Marcolla

Kup książkę Kim i Ktoś z Nikim

Kim i Ktoś z Nikim - opinie o książce

Wiedźmy i czarownice, czyli oswajanie tajemnicy
Jolanta Marcolla0
Okładka ksiązki - Wiedźmy i czarownice, czyli oswajanie tajemnicy

Autorska książka, znanej od wielu lat na rynku wydawniczym ilustratorki. Koncepcja graficzna, sugestywne i pełne wyrazu kolorowe ilustracje, ciekawa formuła...