Kim jesteś?

José Núnez Arboleda Castro ma plan. Jest narkotykowym królem całej Ameryki Środkowej i Południowej, ale jego rządy dobiegają końca. Ponieważ nie ma naturalnych spadkobierców, postanawia dopuścić do władzy dwie przestępcze rodziny, które do tej pory pomagały mu utrzymać się u władzy. Żeby jednak uniknąć potencjalnych waśni i konfliktów, które łatwo mogłyby przerodzić się w bezwzględną wojnę, Arboleda zamierza doprowadzić do połączenia rodów w jedną mafijną familię. W jaki sposób? Oczywiście poprzez ślub dzieci obu bossów. Czy chytry plan się powiedzie? Czy Luna i Davi, których związek ma przypieczętować sojusz przestępczych rodzin, podporządkują się woli bezwzględnego władcy narkotykowego świata?

Informacje dodatkowe o Kim jesteś?:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2024-03-20

Kup książkę Kim jesteś?

Kim jesteś? - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-03-11, Ocena: 6, Przeczytałam,

🖤R E W E L A C J A!!!!
Ktoś powie,że romans mafijny jest nudny i przewidywalny,to ogromnie się myli!!!
Najnowszą powieść autorki sprawia,że przenosimy się do Meksyku,Kolumbii i Brazylii i mafijnych rządów króla kartelu narkotykowego.Manipulacje,intrygi,narzucane swojej woli,tajemnice oraz aranżowany ślub dwójki młodych osób są początkiem zaskakującej historii.Z pozoru bohaterowie są zupełnie innymi osobami a tak naprawdę okazuje się,że staną się jednością i zgranym duetem

🖤W działaniach mafijnych w których liczy się tylko władza i tylko władza dostrzegamy piękna relacje rodzinną dla której liczą się najbliżsi.To daje namiastkę normalności i szansę na znalezienie swojego miejsca na ziemi.

🖤Głowni bohaterowie oraz ich sposób działania wielokrotnie mnie zaskakiwali.Ich prawdziwe oblicze i zachowanie spowodowało,że kibicowałam im do odkrycia wspólnego wroga.Wiele zdarzeń przeprawiło mnie o zawrót głowy!Bo niczego ani nikogo nie możemy być pewni!!!

🖤Autorka nie ogranicza się do teraźniejszych wydarzeń,ale również dodaje do fabuły te z przeszłości pokazując siłę manipulacji,by „stworzyć” idealną marionetkę do wykonywania zaplanowanych działań.Bezduszność niektórych osób nie znała granic.By doprowadzić do realizacji swych działań nie liczyła się rodzina,ani nikt!!!

🖤 Jestem zachwycona tym romansem mafijnym i chcę więcej takich historii!!!Koniecznie czytajcie!!!
🌟Polecam🌟

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2024-03-24, Ocena: 5, Przeczytałem,

?Recenzja?

Premiera 20.03.2024 r,
,,Kim jesteś ?" - Natalia Victor

Współpraca reklamowa z #wydawnictwoakurat

,,Kim jesteś?" - to pytanie dosyć często pojawia się w historii. Bohaterowie często mają dwie osobowości, którymi odpowiadają na to pytanie. A które z tych oblicz jest prawdziwe, tego dowiecie się czytając.

Luna była uczona na posłuszną kobietę, która ma słuchać męża, wychowywać dzieci, dbać o dom, ładnie wyglądać i nic po za tym. Powinna być ułożona i posłuszna. Tak właśnie była wychowywana, ale w między czasie zaistniały pewne sprawy, które oprócz tego zmusiły ją do innej nauki. Niszczenia, wszystkiego co jej ojciec zapragnie. Luna to kobieta, która pragnie szczęścia i miłości, nie zaznała jej ze strony rodziny, ale zawsze z podniesioną głową dba o dobro innych. Sumiennie wykonuje zadania, do czasu. Luna ma odwagę i przysłowiowe ,,jaja". Z czasem pokazuje prawdziwe oblicze i pazurki, którymi potrafi wszystkich ustawić.

Davi to pozbawiony skrupułów mafioso, dla którego znaczenie mają pieniądze władza , kobiety i władza. Żona ma być jego ozdobą, niczym więcej. Jednak nie chce traktować jej źle, ale musi znać swoje miejsce. Potrafi być czuły i dobry, ale często też wymagający. Wbrew pozorom kocha swoja rodzinę i przyjaciół, za nich oddałby życie.

Ślub z przymusu. Każdy ma swoje powody, aby do niego doszło. Początkowo nie ma między nimi chemii, ale powoli się docierają. Dosyć szybko się w sobie zakochują. Miałam nadzieję, że to uczucie jednak przyjdzie do nich trochę później, kiedy to choć w jakimś ułamku będą chcieli wykonać swoje cele. Szybko idą do łóżka i reszta idzie lawinowo. Sceny intymne są miłe i pełne erotyzmu. Nie ma zbytniej wulgarności. Każde czerpie przyjemność i stara się dbać o drugie.

Przechodząc do fabuły  to taka w 3/4 typowa książka o mafii. Porachunki, chęć odebranie władzy, zaplanowany ślub z korzyściami dla obu stron. Są dwa zaskoczenia, których się nie spodziewałam. Jedno dotyczy Luny, która musi coś wykonać, a druga to Devi, takiego mafiosa się nie spodziewałam. Byłam mile zaskoczona. Choć miałam nadzieję, że więcej będzie tego knucia, ale ich romans mi to wynagrodził. Są momenty kiedy pojawia się niebezpieczeństwo, które aż zapiera dech w piersiach. Są też chwile nostalgii i rutyny.
Jeśli macie ochotę na mafijny romans z pewnym nietypowym wątkiem, to koniecznie sięgnijcie.
8/10?

To tylko układ
Natalia Wiktor0
Okładka ksiązki - To tylko układ

Kylie Wilson jest milionerką, dziedziczką sieci hoteli znanej na całym świecie. Stopniowo przejmuje stery rządów od ojca, wprowadzając własne, świeże i...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;