Kochać z otwartymi oczami

Zbieg okoliczności?... Los?... Skrzyżowanie energii?... Maile wysyłane przez Laurę, psychologa terapeutę, omyłkowo trafiają do Roberta. Dzięki ich lekturze dowiaduje się on kilku prawd - że kochać z otwartymi oczami to przebudzić się ze snu i zobaczyć ukochaną osobę taką, jaką jest naprawdę. To pokochać to, co nas różni, to zaakceptować partnera w pełni i pozwolić sobie odkryć się przed nim. Roberto coraz bardziej uzależnia się od internetowych spotkań z panią psycholog i stara się znaleźć sposób, by ona nie odkryła, że wysyłana poczta nie trafia do właściwego adresata. To, co na początku wydawało się niewinną grą, teraz staje się obsesją...

Informacje dodatkowe o Kochać z otwartymi oczami:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: b.d
ISBN: 83-60383-00-6

Kup książkę Kochać z otwartymi oczami

Kochać z otwartymi oczami - opinie o książce

Avatar użytkownika - natasha92
natasha92
Przeczytane:2015-04-07, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Książka "Kochać z otwartymi oczami" dała mi porządnego kopa w tyłek i wytknęła mi najbardziej drażliwe słabości czy niedoskonałości mojej osobowości. Była dla mnie skarbnicą wiedzy na temat związku i tego jak na niego może wpłynąć praca nad samym sobą. To pozycja, która zdecydowanie polecam każdej parze, która pragnie pracować nad swoim związkiem i relacjami jakie w nim panują. Powstała dla ludzi, którzy chcą otworzyć oczy i pokochać swojego partnera takim jakim jest, a nie jego wyidealizowany przez nas przez nas obraz.
Avatar użytkownika - aleksa6
aleksa6
Przeczytane:2015-02-03, Ocena: 2, Przeczytałam, 26 książek_2015,
A może lepiej nie słuchać opinii innych? Może lepiej nie czytać recenzji książek, zanim weźmie się je do swoich dłoni? Miałam wysokie oczekiwania. Spodziewałam się serii powrotów, zamyśleń, podkreśleń ołówkiem i notatek z boku. Po przeczytaniu "Kochać z otwartymi oczami" poczułam taki wielki zawód. Za wysoko mierzyłam. Za wiele oczekiwałam. Gdybym nie usłyszała pochwał, poleceń pewnie powiedziałabym: "Świetna książka. Polecam". Tak się jednak nie stało. Czegoś mi zabrakło, a czegoś było za dużo. Te listy, często przesączone nadmierną filozofią zmierzającą donikąd. Chcę jednak powiedzieć: pomimo wszystko, z wieloma "ale", był fragment, który mam nadzieję odmieni moje życie - pozwolił zrozumieć i zmienić siebie. I za to dziękuję autorowi.
Avatar użytkownika - darinda
darinda
Przeczytane:2014-09-04, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Takie zawiłe historie są fajne, tego typu wątki często się powtarzają, ale każdy autor przedstawia je wedle własnego uznania co mnie zadowala :)