Kolaboracje. Superkot. Klub komiksowy

Tom 4 cyklu Superkot. Klub komiksowy

Wyobraźnia w akcji! Naomi, Melvin, Poppy, Gilbert, Summer, Starla i reszta towarzystwa świetnie się bawią... ale czy aby na pewno wszyscy ładnie posprzątali w swoich pokojach?!

W tym tomie czekają nas kolejne fascynujące mini-komiksy: dalsze losy Kafara Spajdernogi, dreszczowiec Frogzilla, refleksyjne haiku, lukrowany kryminał i wiele, wiele więcej.

Jakby tego było mało, małe żabki wspólnie odkrywają, że małe rzeczy mogą mieć WIELKIE znaczenie.

W tej innowacyjnej serii komiksowej Dav Pilkey, twórca Majtasa i DogMana, posługuje się rozmaitymi kreatywnymi technikami, między innymi origami, farbami akrylowymi, kolorowymi kredkami, fotografią, collagem, gwaszem, akwarelami; w tej części jak i w poprzednich techniki ,,kolaborują", zapraszając młodego i młodego inaczej czytelnika do twórczej współpracy.

Informacje dodatkowe o Kolaboracje. Superkot. Klub komiksowy:

Kolaboracje. Superkot. Klub komiksowy - opinie o książce

Avatar użytkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2024-04-19, Ocena: 6, Przeczytałem,

,,Superkot. Klub komiksowy. Kolaboracje" to książka, która posiada bardzo kolorowe ilustracje i zabawną historię o tym jak Kot Pet i Ada uczą żabki rysowania komiksów. Nie braknie tutaj również Fifi - ojca, który pilnuje by był porządek.

Tym razem uczestnicy pochwalą się swoimi komiksami przez widzami przed telewizorami. Wywiad z nimi będzie prowadziła poznana w poprzedniej części Sara Czapska.

Żabki będą uczyć się na własnych błędach. Nauczą się odpowiedzialności oraz tego, żeby przez przypadek nie wyrządzić komuś krzywdy. Będzie im towarzyszyć wiele emocji, z którymi będą musieli sobie jakoś poradzić. Będą cieszyć się i będą podekscytowane, ale również będą smutne, złe i rozczarowane. Zwłaszcza wtedy gdy nie zawsze będzie im wszystko udawać się.

Komiks chociaż posiada zabawne historyjki przekazuje również wiele wartości. Na pewno należy do tych mądrych książek, które warto dziecku pokazać. Napisany jest łatwym językiem i każde dziecko chętnie pozna kolejne przygody Kota Peta i żabek.

Dogman. Bierz go!
Dav Pilkey0
Okładka ksiązki - Dogman. Bierz go!

Dogman, gończy ogar z psiarni twórcy Kapitana Majtasa, wytrwale podąża śladem występku. Gdy Kot Pet wydostaje się z pudła i znów spada na...

Dav Pilkey0
Okładka ksiązki - Kapitan Majtas. Wielka bitwa z zasmarkanym cyborgiem, część 2. Rozróba głupkowatych roboglutów. Tom 7

George i Harold pokonali wprawdzie Zasmarkanego Cyborga, ale na jego miejsce pojawiły się niespodziewanie głupkowate i wstrętne Robogluty. Chłopcy wyruszają...