reklama

Koniec opowieści

Nowy trzymający w napięciu thriller autora bestsellerowej „Kobiety w oknie”!

Błyskotliwa literacka uczta dla wszystkich, którzy kochają sprytnie skonstruowane zagadki.

A.J. Finn – autor światowego bestsellera „Kobieta w oknie” – powraca
z nowym, tajemniczym thrillerem!

Jego pierwsza powieść została nr 1 na liście bestsellerów New York Timesa, sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie, została przetłumaczona na ponad 40 języków powieść i doczekała się ekranizacji z udziałem Amy Adams, Gary'ego Oldmana i Julianne Moore. Co A.J. Finn przygotował dla nas tym razem? „Koniec opowieści” jest jeszcze bardziej zagadkowy i angażujący
niż jego poprzedniczka!

„Za trzy miesiące nie będzie mnie już wśród żywych.
Proszę przyjechać i opowiedzieć moją historię”.

Tak brzmi mrożące krew w żyłach zaproszenie od Sebastiana Trappa, pisarza samotnika, twórcy postaci detektywa Simona St. Johna, skierowane do Nicky Hunter, ekspertki w dziedzinie kryminałów, z którą Sebastian od kilku lat koresponduje. Nicky przyjmuje je, zamieszkuje w okazałej rezydencji w San Francisco i powoli zaczyna poznawać historię życia pisarza pod czujnym okiem jego enigmatycznej żony i niezwykle bezpośredniej córki. Sebastian Trapp jest zagadką. I niewykluczone,
że również mordercą… Przed dwudziestoma laty jego pierwsza żona i syn zaginęli, a sprawa do dziś nie została rozwiązana.

Czy mistrz kryminału prowadzi zabójczą grę? A jeśli tak, to czy jest skazany na porażkę? Kiedy w stawie z karpiami koi zostaje znaleziony trup, dla wszystkich staje się jasne, że… przeszłość nie odeszła. Ona po prostu czeka.

Informacje dodatkowe o Koniec opowieści:

Kup książkę Koniec opowieści

Kobieta w oknie
A.J. Finn0
Okładka ksiązki - Kobieta w oknie

Czy zawsze można wierzyć własnym oczom? Anna Fox straciła wszystko: szczęśliwą rodzinę, pracę oraz zdrowie. Od miesięcy nie postawiła stopy za progiem...

Kobieta w oknie. Audiobook
A.J. Finn0