„Wiedźmin” 4 – Liam Hemsworth jako Geralt z Rivii! Po raz pierwszy na oficjalnych zdjęciach!

Data: 2024-05-22 20:49:02 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Ostatnio dużo się dzieje wokół kolejnych sezonów Wiedźmina! Aktorzy niedawno powrócili na plan, a Liam Hemsworth był już widziany w pełnej charakteryzacji. Teraz w sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia nowego Geralta z Rivii!

Kadr z serialu "Wiedźmin"fot. materiały prasowe Netflix

Wiedźmin to serial, który w 2019 roku zadebiutował na Netfliksie. Jest on tworzony na podstawie cyklu powieści autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Produkcja skupia się na losach Geralta z Rivii oraz jego towarzyszy i przyjaciół. 

Pierwsze oficjalne zdjęcia Hemswortha

W momencie w którym ogłoszono, że Henry Cavill już nie będzie grał Wiedźmina w sieci pojawiło się mnóstwo oburzonych głosów. Informacja ta zaskoczyła zarówno fanów, jak i współpracowników aktora. Niedługo potem ogłoszono, że jego rolę przejmuje Liam Hemsworth. Widzowie mimo wszystko nie mogli się doczekać momentu w którym zobaczą go w pełnej charakteryzacji. 

W sieci pojawiły się nawet przeróbki pokazujące jak Hemsworth prezentowałby się w charakteryzacji Wiedźmina. Niedawno natomiast aktor był widziany na planie produkcji. Okazuje się, że aktualnie pracuje on nad odtworzeniem kilku scen granych przez Cavilla! Teraz natomiast Netflix udostępnił pierwsze oficjalne materiały pokazujące Hemswortha jako Geralta! 

Poniżej możecie zobaczyć jak aktor się prezentuje w tej roli:

Wiedźmin powtórzy te same sceny? 

W sieci pojawiło się sporo teorii związanych z tym, że aktorzy odtwarzają dobrze znane sceny. Jak ogłosili twórcy nowy sezon, ku uciesze fanów, ma mocniej podążać za książkowym pierwowzorom. Najprawdopodobniej zmiana aktora zostanie powiązana z powieścią zatytułowaną Pani Jeziora. Jest to zwieńczenie całej sagi, które domyka wszystkie wątki. Chociaż Andrzej Sapkowski stworzył jeszcze potem jeden tom, czyli Sezon burz, to jednak był on bardziej dodatkiem do całej serii, o czym przeczytacie w naszym szczegółowym poradniku!

Jeśli natomiast chodzi o tom Pani Jeziora, to dzieje się on wiele lat po śmierci Geralta z Rivii, kiedy to jego historia obrosła sławą i stała się prawdziwą legendą. W tym momencie nikt do końca nie wie jak naprawdę wyglądał Wiedźmin i kim był. Właśnie to da twórcom ogromną dowolność podczas tworzenia nowego sezonu! 

Ostatnie życzenie - książka

Przeczytaj także:


 
Tagi: wiedźmin, ekranizacje książek, seriale Netflixa,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ostatnie życzenie
Andrzej Sapkowski14
Okładka książki - Ostatnie życzenie

Później mówiono, że człowiek ów nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej. Nie był stary, ale włosy miał prawie zupełnie białe...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Pokaż wszystkie recenzje