Kontrola umysłu metodą Silvy. Odkryj niezwykłe możliwości swojego mózgu

Meksykanin Jose Silva poświęcił kilkadziesiąt lat życia, aby zbadać granice możliwości umysłu człowieka. W wyniku tych badań powstał kurs trwający niespełna 50 godzin, podczas którego każdy uczestnik mógł nauczyć się panowania nad pamięcią, kontrolowania bólu czy przyspieszania leczenia. Metoda Silvy ułatwia też zmianę nawyków, jest świetnym sposobem wyostrzania szóstego zmysłu i rozwijania intuicji. Silva uczył więc, jak żyć szczęśliwiej, efektywniej i spokojniej - tu i teraz.

W tej książce znajdziesz proste i dobrze wyjaśnione ćwiczenia, dzięki którym nauczysz się sztuki medytacji i wizualizacji. Pomogą Ci one zminimalizować stres i walczyć z niepożądanymi nawykami. Szybko dostrzeżesz u siebie większą pewność siebie, kreatywność i lepszą koncentrację uwagi. Przekonasz się też, że możesz kontrolować sny i osiągać większą satysfakcję w relacjach. Co ważniejsze: niepostrzeżenie dotrzesz do ostatniego etapu, na którym będziesz rutynowo robić to, co dla większości ludzi wydaje się niewykonalne! Poza ćwiczeniami i wskazówkami, które raz na zawsze zmienią Twoje życie, poznasz też fascynujące studia przypadku i odkryjesz niezwykłe możliwości swojego własnego umysłu.

Odkryj metodę samopomocy i medytacji, która zmieni Twoje życie: na zawsze, na lepsze!

"Gdy ludzie uczą się funkcjonować umysłowo na tym głębszym poziomie, stają się bardziej kreatywni."

dr Clancy D. McKenzie, dyrektor Philadelphia Psychiatric Consulting Service

Informacje dodatkowe o Kontrola umysłu metodą Silvy. Odkryj niezwykłe możliwości swojego mózgu:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2024-01-24
Kategoria: Psychologia
Tytuł oryginału: The Silva Mind Control Method: The Revolutionary Program by the Founder of the World's Most Famous Mind Control Course
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Anna Kucharczyk-Barycza

Kup książkę Kontrola umysłu metodą Silvy. Odkryj niezwykłe możliwości swojego mózgu

Kontrola umysłu metodą Silvy. Odkryj niezwykłe możliwości swojego mózgu - opinie o książce

Avatar użytkownika - sylwiacegiela
sylwiacegiela
Przeczytane:2024-01-11, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2024, Współpraca,

Wyobraź sobie, że siłą swojego umysłu potrafisz przezwyciężyć uporczywą migrenę albo przewlekłą bezsenność. Albo za pomocą medytacji znajdziesz przedmiot, który nie pamiętasz, gdzie leży. To nie science-fiction. Takie rzeczy są możliwe. Wystarczy tylko poznać kilka technik kontroli nad własnym umysłem, o których pisze Jose Silva, aby już nigdy nie zapominać, nie odczuwać bólu czy mieć lepszą koncentrację, a z czasem wyleczyć się z poważnej choroby.

Dzięki tej metodzie prawdopodobnie już nigdy nie doświadczysz ograniczeń, jakie znosiłeś do tej pory. Warunek jest jeden – przeczytać książkę i zastosować się do wszystkich ćwiczeń. Aby jednak osiągnąć sukces, potrzebujesz czasu i autorzy książki co go dają. Masz bowiem przed sobą książkę z kursem, który od wielu lat prowadzony jest na świecie w realu. Teraz także w formie przewodnika po ludzkim umyśle. „Kontrola umysłu metodą Silvy” pozwala odkryć potencjał, zaprasza do ogromnego wysiłku mentalnego, dzięki czemu twój szósty zmysł oraz inne umiejętności, o których prawdopodobnie dotąd nie wiedziałeś, zostaną wskrzeszone. Ujrzysz więc siebie w zupełnie nowym świetle. Poznasz nowego siebie, dzięki czemu staniesz się szczęśliwym człowiekiem. Pokonasz własne lęki i opory.

Tak książka cię tego nauczy. Autor kursu zdradza tajniki pracy nad sobą. Opisuje kolejne ćwiczenia, w przystępny sposób tłumacząc ich zastosowanie. Zaprasza do medytacji i wizualizacji. Pozbędziesz się stresu, uporczywych nawyków oraz uprzedzeń i stereotypów. Staniesz się człowiekiem pewnym siebie, a twoja kreatywność osiągnie wysoki poziom. Zaczniesz zauważać wzmożoną koncentrację, co wpłynie na jakość, wydajność i efektywność twojej pracy. Ani się nie obejrzysz, sukcesy, o których zawsze marzyłeś, staną się faktem. Zbudujesz wokół siebie wspaniałe relacje. Zaczniesz afirmować za pomocą snów, którymi będziesz sterować. W pewnym momencie nawet nie zauważysz, że wykonujesz jakieś ćwiczenie, ponieważ twój umysł zadziała jak automat, zareaguje natychmiast za pomocą odpowiednich technik i poleceń wydawanych przez ciebie. Uwierzysz, że możesz więcej niż inni. Twój mózg jest bowiem tak niezwykły, że tylko ty możesz go zatrzymać, jeśli nie masz świadomości jak go używać. Co więcej, książka pozwoli ci poznać studium przypadków potwierdzających słuszność tej metody. Twoje życie, tak jak życie tych ludzi, zmieni się diametralnie.

Książka Silvy to nie tylko przyspieszony kurs panowania nad swoim umysłem. To także sposób dotarcia do wnętrza ludzkiego umysłu dotychczas niedostępnego każdemu z nas, to też zaproszenie do samopomocy i zachęta to zmiany myślenia, przełamania błędnych schematów myślowych funkcjonujących w społeczeństwie od wieków. Od teraz niemożliwe staje się możliwe, a nieosiągalne – osiągalne. Wystarczy tylko chęci, kilka minut dziennie systematycznych ćwiczeń opisanych w przewodniku, a życie stanie się prostsze nie tylko dla ciebie. Dla Twoich bliskich również.

Dziś chciałam Wam pokazać wyjątkową pozycję, dzięki której Wasze życie może stać się bogatsze, spokojniejsze, zdrowsze i ogólnie podsumowując bardziej satysfakcjonujące. Wszystko to można osiągnąć za pomocą nauki wykorzystywania swojego umysłu w większym zakresie oraz korzystania z niego w szczególny sposób. Medytacja, wizualizacja - marzenia na jawie oraz osiąganie stanu alfa to główne fundamenty, na jakich opiera się szkolenie w zakresie samokontroli

umysłu metodą Silvy, jakie stopniowo otwiera przed nami szersze, wręcz nieograniczone możliwości. Lepsza pamięć, skuteczna walka z otyłością, nałogiem, migrenami oraz innym bólem czy lepsza pamięć, zarówno co do informacji, jak i naszych snów. Brzmi kusząco? A to tak naprawdę dopiero początek!

Jestem absolutnie zachwycona, gdyż w tej fenomenalnej książce znalazłam rzetelnie i przystępnie wyjaśnione ćwiczenia, dzięki którym nauka medytacji czy wizualizacji stała się naprawdę łatwa i przyjemna. To nie tylko znakomity sposób na minimalizację stresu, ale także genialna metoda wpływająca na rozwój kreatywności, jak i pewności siebie. Świadomość, że można kontrolować własne sny, a także w tak łagodny sposób walczyć z rozmaitym dolegliwościami czy złymi nawykami, nie tylko nastraja optymistycznie, ale równocześnie rozpala podziw dla ludzkiego fascynującego umysłu i jego możliwości. Wierzę, że regularnie wykonywane ćwiczenia są w stanie uczynić nasze życie lepszym, dokładnie takim, o jakim marzymy.

Mamy na swoje samopoczucie i życie dużo większy wpływ niż nam się to może wydawać i ta pozycja wspaniale to udowadnia! ,,Kontrola umysłu metodą Silvy. Odkryj niezwykłe możliwości swojego mózgu" to wyjątkowa, niesłychanie głęboka, wartościowa i inspirująca publikacja, która zabiera czytelnika w niezapomnianą, niesłychanie angażującą podróż, z jakiej każdy wróci absolutnie odmieniony. Zapewniam, że ta wyjątkowa duchowa wyprawa sprawi, że zapragniesz przetestować możliwości swojego umysłu i odkryć życie na nowo! Polecam całym sercem!

"Wszystko, czego naucza Silva, służy temu, byś mógł żyć bardziej szczęśliwie i efektywnie, tu i teraz..."

"KONTROLA UMYSŁU metodą SILVY. Odkryj niezwykłe możliwości swojego mózgu" autorstwa José Silva i Philipa Miele to fascynujące wprowadzenie w świat samokontroli umysłowej, które opiera się na badaniach José Silvy, meksykańskiego badacza, który poświęcił wiele lat na zgłębianie granic możliwości ludzkiego umysłu. Razem z Philipem Miele przedstawiają kurs trwający niespełna 50 godzin, który obiecuje naukę panowania nad pamięcią, kontrolowania bólu, przyspieszania procesu leczenia, zmiany nawyków, a także rozwijania intuicji.

Książka oferuje proste i zrozumiałe ćwiczenia medytacyjne oraz wizualizacyjne, które mają na celu minimalizowanie stresu, walkę z niepożądanymi nawykami i rozwijanie pewności siebie. Przy okazji obiecuje większą kreatywność i lepszą koncentrację uwagi.

Książka zawiera fascynujące studia przypadku, które dodatkowo ilustrują niezwykłe możliwości umysłu. Autorzy skupiają się na konkretnych ćwiczeniach i wskazówkach, które mają potencjał zmienić życie. Przytaczają również historie, które inspirują do eksploracji własnych zdolności umysłowych.

José Silva podkreśla, że nauka kontroli umysłu to proces wymagający czasu, determinacji i chęci. Książka realistycznie ukazuje, że osiągnięcie pełnej samokontroli umysłowej to wyzwanie, które wymaga poświęceń. Jednak obietnica, że można nauczyć się większości tego, co oferowane jest na kursach, dodaje książce praktycznego znaczenia.

Wartością dodaną książki jest także eksploracja historii życia José Silvy i kontekstu, w jakim powstała metoda. To nie tylko poradnik, ale również opowieść o zaangażowaniu autora w badania nad potencjałem umysłowym człowieka.

"Kontrola umysłu metodą Silvy. Odkryj niezwykłe możliwości swojego mózgu" to bardzo ciekawy poradnik, który zawiera wiele praktycznych wskazówek i ćwiczeń dotyczących medytacji i wizualizacji.

Jest napisany bardzo przystępnym językiem. To naprawdę ciekawa lektura, chwilami trudno było mi uwierzyć w efekty jakie ma przynieść ta metoda i musze przyznać, że jestem nią zaintrygowana.

Początkowo autorzy zalecają przeczytanie całej książki i przyswojenie sobie informacji, a dopiero potem pracę nad sobą z podanymi tam ćwiczeniami. Co mają mieć na celu? Zwiększenie pewności siebie, minimalizację stresu, walkę z niechcianymi nawykami, osiąganie większej satysfakcji w relacjach, doskonalenie pamięci i kontrolowanie snów.

Czyż nie brzmi to intrygująco? Choć niekiedy trudno było mi uwierzyć w niektóre rzeczy, wiem, że ludzki umysł jest niezwykle złożony i niesamowity. Planuję popracować z tą metodą Silvy, z ciekawości. Czy coś z tego wyniknie? Nie wiem. Jednak, jak już wspomniałam, czuję się zaintrygowana.

Jeśli interesujecie się książkami dotyczącymi rozwoju, myślę, że przypadnie Wam do gustu i ten tytuł.

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;