Książka o mnie

Książka o mnie

To książka w całości o tobie! Czas wypełnić ją rysunkami i całą masą faktów z twojego życia. Od informacji o tym, kim jesteś i co kochasz, przez to co jesz, kończąc na tym czego się boisz. Ta książka chce wiedzieć o tobie wszystko! Daj się ponieść fantazji i stwórz swoje własne dzieło - książkę o tobie.

Informacje dodatkowe o Książka o mnie:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2024-01-10
Kategoria: Edukacyjne
Tytuł oryginału: The ME Book

Tagi: Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Książka o mnie

Książka o mnie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Ovieca
Ovieca
Przeczytane:2019-03-10,

Uśmiałam się jak nie wiem! Kruszyn zarzuca mi żebym dorosła, ale ja zupełnie nie chcę przy takich książkach! Świetna, wesoła, ambitna i ciekawa książeczka dla małych i dużych (takich dużych jak ja)!

„Książka o mnie” to coś zupełnie innego niż dotychczas spotykałam. Znajdziemy tu wszelakie wyzwania, ciekawostki, a nawet wyniki z rekordów Guinnessa! Świetna do zabawy samemu jak i zabawy z dzieckiem, we dwoje! Chcesz się dowiedzieć czegoś o wszechświecie? Albo czy umiesz narysować swoją łazienkę lewą ręką? A może pobiegniesz zważyć mamową torebkę? To i wiele innych świetnych challenge’y znajdziesz właśnie tutaj! A może masz ochotę spisać co najbardziej wstydliwego zrobiła Twoja mama przy Twojej paczce? Zdecydowanie umiesz narysować swój ulubiony sport? A może wiesz, którego gatunku samiec chodzi w ciąży? Tak? To nie ma na co czekać! Tego trzeba po prostu spróbować!

Dodatkowo mamy tutaj (jak już zdążyłam wcześniej wspomnieć) wiele ciekawostek! O Wszechświecie, o kosmosie, o tym, że można zmienić swoje imię i nazwisko i całą masę innych faktów.

Ta pozycja mimo, że teoretycznie dla najmłodszych, sprawiła mi wiele radości i na pewno nadaje się na prezent – szczególnie, że Mikołajki za pasem, a nie wiele później mamy przecież Gwiazdkę!

Zróbmy sobie arcydziełko
Marion Deuchars0
Okładka ksiązki - Zróbmy sobie arcydziełko

Rysuj, maluj, wycinaj, naklejaj, odbijaj! Dorysuj uśmiech Monie Lizie, złap tęczę za pomocą kartki, a potem zabierz linię na spacer. Stwórz kubistyczny...

Narysuj to!
Marion Deuchars0
Okładka ksiązki - Narysuj to!

Możesz narysować wszystko! To ty rządzisz w tej książce! Możesz narysować kogokolwiek i cokolwiek zechcesz, a twoje rysunki będą opowiadały własne historie...