Kubica i odjazdowy świat wyścigów samochodowych

Ta historia miała potoczyć się inaczej. Młody chłopak z Polski chciał zostać najlepszym kierowcą świata. Miał do tego wielki talent i jeszcze większy charakter. Ale kiedy był naprawdę blisko celu, dopadło go przeznaczenie. Robert Kubica, jak nikt inny, wie, że ,,wygrać" nie zawsze znaczy ,,być pierwszym na mecie". Poznajcie jego historię.

Nowa książka w bestsellerowej serii #SUPERHEROSI.

Informacje dodatkowe o Kubica i odjazdowy świat wyścigów samochodowych:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2019-05-15
Kategoria: Sport

Kup książkę Kubica i odjazdowy świat wyścigów samochodowych

Kubica i odjazdowy świat wyścigów samochodowych - opinie o książce

Avatar użytkownika - Molikksiazkowyy
Molikksiazkowyy
Przeczytane:2019-09-02,

Roberta Kubicę kojarzy z pewnością każdy, jednak nie każdy zna historię tego znakomitego kierowcy Formuły 1.

W ostatnim czasie miałam przyjemność otrzymać książkę, a właściwie biografię od wydawnictwa Burda właśnie tego sportowca. Nie zaraziło mnie nawet, to, że jest to wydanie dla dzieci

Muszę przyznać, że to było ciekawe doświadczenie czytać książkę, która jest skonstruowana pod młodszych czytelników. I szczerze mówiąc, jestem tym wydaniem oczarowana. Książka jest pełna zdjęć i kolorowa. Napisana jest prostym językiem, lecz w taki sposób, że wzbudziła we mnie zainteresowanie. Jest również bardzo przejrzysta, każdy etap historii sportowca jest szczegółowo opisany.Do tego posiada usztywnianą okładkę.

Otrzymaną książkę, oceniam na 10/10. Myślę, że będzie ona idealnym prezentem dla młodego fana Formuły 1.

Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem
Yvette Żółtowska-Darska0
Okładka ksiązki - Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem

PIERWSZA BIOGRAFIA MICHAŁA PAZDANA DLA DZIECI Będąc kilkulatkiem, słynął z dobrych manier i spokojnej natury. Mając 19 lat ukończył renomowane...

Grosicki. Chłopak, który zmierzył się z życiem
Yvette Żółtowska-Darska0
Okładka ksiązki - Grosicki. Chłopak, który zmierzył się z życiem

Miał osiem lat, kiedy wygrywał wszystkie mecze na podwórku, ale mama uważała, że powinien zostać zawodowym tancerzem. Dziewiętnaście - kiedy przeszedł...