Kudłaci Kucharze na diecie

BESTSELLERÓW O ODCHUDZANIU!

Kudłaci Kucharze stracili w sumie

prawie 38 kilogramów.

Ty też możesz schudnąć!

Kudłaci Kucharze - Si King i Dave Myers - są wielkimi miłośnikami jedzenia. Nie jest dla nich jedynie paliwem, to ich całe życie! Niestety - podobnie jak wielu z nas - przez lata zgromadzili sporo dodatkowych kilogramów. Dlatego podjęli ważną decyzję: zacznijmy działać i schudnijmy, nim będzie za późno!

Problem w tym, że Kudłacze nie zamierzają żywić się jedynie sałatkami i rezygnować z różnorodnych smaków. Wiedzą, że nie uda im się stracić na wadze, jeśli ich jadłospis będzie nudny, a potrawy - mdłe.

W tej przełomowej dietetycznej książce kucharskiej Si i Dave podają przepisy na pyszne dania, w których mało jest kalorii, za to mnóstwo smaku.

To potrawy dla ludzi z krwi i kości, a nie jakichś patyczaków! Znajdziecie tu pomysły na posiłki dla całej rodziny, solidne lunche oraz obiady i kolacje, a nawet kilka świetnych deserów i propozycji przekąsek. Kudłaci Kucharze nigdy nie przestaną kochać jedzenia - i na pewno

nie zrezygnują z nadziewanych placków i curry! - ale korzystając z ich przepisów oraz porad od serca, będziecie mogli upiec sobie ciastko, zjeść je i... schudnąć!

Si King i Dave Myers stali się narodowymi skarbami Brytyjczyków - to stojący twardo na ziemi kucharze o wielkich sercach, przepadający za dobrym jedzeniem.

Informacje dodatkowe o Kudłaci Kucharze na diecie:

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2014-04-02
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Kudłaci Kucharze na diecie

Kudłaci Kucharze na diecie - opinie o książce

Avatar użytkownika - szpachela
szpachela
Przeczytane:2014-04-11, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2014, Moja biblioteczka,
Książka zawiera mnóstwo ciekawych i co najważniejsze odchudzonych przepisów. Są one podzielone na kategorie, dodatkowo na końcu książki jest spis produktów ze stronami, na których były one wykorzystane. Wszystko wygląda cudownie apetycznie, od razu chce się iść do kuchni i pichcić. Duży plus tej książki za to, że przy potrawach jest podana ich wartość kaloryczna. Polecam!