Kurs rysowania zwierząt z kreskówek

Każdy, kto chce rysować kreskówki, musi umieć rysować zwierzęta, a Kurs rysowania zwierząt z kreskówek to najbardziej kompletny poradnik poświęcony tworzeniu tego typu postaci. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz przygodę z ołówkiem i kartką papieru, Kurs rysowania zwierząt z kreskówek nauczy cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by rysować zwierzaki od czubka głowy po koniec ogona.

Książka zawiera dokładne instrukcje rysowania postaci „krok po kroku” ze szczególnym uwzględnieniem popularnych w kreskówkach niedźwiedzi, pingwinów, psów, lwów, koni i słoni, a także krów, świń, a nawet kangurów. Prezentuje wesołe zwierzęce osobowości, takie jak geniusz zła, ulubiony kumpel, uroczy maluch, sprytny gość czy piżamowy słodziak. Uczy tworzenia postaci klasycznych i w stylu retro. Podpowiada, jak umieścić kreskówkowe zwierzaki w zabawnych sytuacjach i jak stworzyć własne, oryginalne postaci zwierzęce, niepodobne do żadnych innych.

Christopher Hart to autor bestsellerów poświęconych rysowaniu i kreskówkom. Jego książki stały się biblią adeptów rysunku na całym świecie. Sprzedały sie w ponad 3,1 miliona egzemplarzy (tylko w języku angielskim). Książki przetłumaczono na dwadzieścia języków.

Informacje dodatkowe o Kurs rysowania zwierząt z kreskówek:

Wydawnictwo: RM
Data wydania: 2015-09-16
Kategoria: Hobby

Kup książkę Kurs rysowania zwierząt z kreskówek

Kurs rysowania zwierząt z kreskówek - opinie o książce

Avatar użytkownika - Zosia2010
Zosia2010
Przeczytane:2016-05-10, Ocena: 6, Przeczytałam,
"Książkę zamówiła mi mama za punkty przyznane za wyzwanie 2016 i od razu zaczęła się kłótnia o to kto pierwszy rysuje. Zaczęła rysować cała rodzina i tak rysujemy i rysujemy: mama misie, ja groźne zwierzęta a tata... nosił książkę w plecaku aż w końcu odkryłyśmy że wcale jej nie zostawił u wujka w Szkocji tylko potajemnie rysował do oporu." Zdaniem mamy: http://ksiazkawdzieci.blogspot.com/2016/05/kurs-rysowania-zwierzat-z-kreskowek.html