Kurwa, kurwa, kurwa

Britt jest wściekła. Jest wściekła, że jej życie nie wygląda inaczej. I wściekła, bo nie chce inaczej żyć. Nawrzeszczała właśnie na swoją córkę, męża i ich wszystkich przyjaciół. Którzy tak naprawdę są jego przyjaciółmi. I poczuła się dobrze.
Nico jest na pozór przeciwieństwem Britt. Nie jest wściekła ani przemęczona. Nie ma zobowiązań. Ani rodziny. Mimo to uwielbia gniew Britt.
Nowa książka Linn Strømsborg opowiada o oczekiwaniach, na jakie kobieta może sobie pozwolić wobec życia, i ograniczeniach, które nasza kultura wciąż kobietom stawia. Pora na wściekłość była już dawno. Na wściekłość i zniszczenie. Przyszła pora na nowe życie.

Informacje dodatkowe o Kurwa, kurwa, kurwa:

Wydawnictwo: Artrage.pl
Data wydania: 2023-10-23
Tytuł oryginału: Faen, faen, faen
Tłumaczenie: Drozdowska Karolina
Ilustracje:brak

Tagi: problemy rodzinne

Kup książkę Kurwa, kurwa, kurwa

Kurwa, kurwa, kurwa - opinie o książce

Kurwa kurwa kurwa

To moje drugie spotkanie z tą autorką i znowu się nie zawiodłam. Rozdziały krótkie, zwięzłe i na temat. Nie mamy tu zbędnych opisów tylko konkretne sytuacje i uczucia. Pozycja ta jest tak dosadna i wzbudza wiele emocji. Emocji jednocześnie pozytywnych jak i negatywnych.
Bohaterka jest kobietą zamężną posiadającym córeczkę. Wszystko by wskazywało że muszą być szczęśliwi, ale tak nie jest. W głowach bohaterów kotłuje się tyle emocji. Pokazana jest walka o siebie, jak długo potrafimy tłumić wszystko w sobie i nie potrafimy się dzielić. Ucieczka czasem pomaga ale nie da zniknąć na zawsze.

Avatar użytkownika - Zdzislaw4
Zdzislaw4