Kuzyni Karlsson na tropie (Tom 1). Czy na wyspie grasują duchy i szpiedzy

"Czy na wyspie grasują duchy i szpiedzy" to pierwsza część z nowej serii "Kuzyni Karlsson na tropie".

W pierwszej książce czworo kuzynów spędza wakacje u dawno niewidzianej ciotki. Kuzyni sami też widzą się po raz pierwszy od kilku lat. Trochę niepewni jak będzie, są przyjemnie zaskoczeni tym, jak świetnie się dogadują i jak fantastyczna jest wyspa. Kiedy ciotka Frida wyjeżdża na kilka dni w interesach, dzieci zostają same.Tuż po ich przyjeździe, na wyspie zaczyna się dziać coś tajemniczego. Ze spiżarni znika jedzenie, z szopy drewno na opał. W nocy pojawia się migające w oddali światło i  jakieś tajemnicze postacie. Czy na wyspie coś straszy, a może jest tam jeszcze ktoś? Kuzyni za wszelką cenę chcą się dowiedzieć, co się naprawdę dzieje.

Informacje dodatkowe o Kuzyni Karlsson na tropie (Tom 1). Czy na wyspie grasują duchy i szpiedzy:

Wydawnictwo: Czarna Owieczka
Data wydania: 2014-10-22
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Kuzyni Karlsson na tropie (Tom 1). Czy na wyspie grasują duchy i szpiedzy

Kuzyni Karlsson na tropie (Tom 1). Czy na wyspie grasują duchy i szpiedzy - opinie o książce

Avatar użytkownika - laurence
laurence
Przeczytane:2015-02-20, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Grób rodzinny
Katarina Mazetti0
Okładka ksiązki - Grób rodzinny

Niemal pół miliona Szwedów przeczytało poprzednią książkę Katariny Mazetti "Facet z grobu obok". W "Grobie rodzinnym" dowiecie się, jak...

Czy na wyspie grasują wikingowie i wampiry
Katarina Mazetti0
Okładka ksiązki - Czy na wyspie grasują wikingowie i wampiry

Oto kolejna książka bestsellerowej serii Katariny Mazetti o czworgu kuzynach Karlsson, którzy spędzają wakacje na Wyspie Perkozówe u swojej...