Kwarantanna

Polska 2020 w przeddzień lockdownu, czyli zimowe ferie jakich jeszcze nie było…Marcin i Leszek prowadzą wspólnie biuro projektowe. Łączy ich także pasja do gór, dlatego wyprowadzają się na Podhale. Mają duży dom na uboczu, więc wpadają na pomysł prowadzenia pensjonatu.
Gdy nadchodzi pandemia bohaterowie zmuszeni są spędzić dwutygodniową kwarantannę w zamknięciu, z grupą przypadkowych ludzi.
Bardzo szybko okazuje się, że każda z tych osób jest na swój sposób wyjątkowa, a pensjonatem zaczyna interesować się nie tylko lokalna społeczność, ale też dziennikarze i policja.
Zemsta, interesy, zawiedzione uczucia i frustracje, namiętności oraz ambicje które na progu epidemii każą zapomnieć o nadciągającej katastrofie.

Informacje dodatkowe o Kwarantanna:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2021-03-11

Kup książkę Kwarantanna

Kwarantanna - opinie o książce

Kwarantanna w Polsce .Jedyne co moim zdaniem przykowa uwage to chwytliwy tytol i streszczenie na okladce. Ksiazka nudna ,chaotyczna i niespojna. Czytalam ja z przerwami rok bo jak juz zaczelam to postanowilam skonczyc. Szkoda mi jednak tych chwil, ktore jej poswiecilam .Najgorsza ksiazka w moim zyciu .Wymeczona okropinie .Nie wiem jaki zamiar mial autor zanim zaczal ja pisac ale chyba tylko pomysl mial dobry bo gorzej juz bylo z przelaniem go na papier. Dla mnie ponizej jakiej kolwiek oceny ale to tylko moje zdanie.

Niestety tym razem muszę się dołączyć do chóru nieusatysfakcjonowanych czytelników. Powiało nudą, dopiero gdzieś od około 300 strony cokolwiek zaczęło się dziać. Te gwiazdki to za  aktualną tematykę, myślę o kwarantannie i czas, który autor poświęcił na napisanie tej książki. Nie sposób też pominąć literówek. Korekta do poprawy.

Szeleszcząca śmierć
Grzegorz Kalinowski0
Okładka ksiązki - Szeleszcząca śmierć

Warszawa, wrzesień 2017 roku. Początek nowego roku szkolnego. Dzieci wracają do szkół, a protesty przeciwko zmianom w sądownictwie czołowy polityk przebija...

Śmierć Frajerom. Tajemnica skarbu Ala Capone
Grzegorz Kalinowski0
Okładka ksiązki - Śmierć Frajerom. Tajemnica skarbu Ala Capone

Trzecia część cyklu "Śmierć frajerom" rozgrywa się w Chicago, dokąd Heniek Wcisło ucieka przed ścigającym go aspirantem Karolem Denhelem. Kluczowe sceny...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;