Las wita was!. Zabawy na świeżym powietrzu i arcydzieła z darów natury

Tę książkę kierujemy do młodych odbiorców, którzy kochają przyrodę (i do tych, którzy jeszcze jej nie doceniają) i są fanami zajęć plastycznych. Zawarte w niej pomysły pozwolą dzieciom połączyć pasję kreacji z poszerzaniem wiedzy przyrodniczej oraz fascynującymi obserwacjami roślin i zwierząt.

Ta kolorowa publikacja uczy dzieci ekologicznego sposobu myślenia, pokazując, jak w twórczy i pełen szacunku sposób korzystać z otaczającej nas natury. A możliwości jest wiele: można bawić się w lesie, relaksować na kwietnej łące, gromadzić naturalne materiały plastyczne, takie jak trawę, błoto, gałęzie, kamyki czy liście, i z pomocą prostych pomysłów tworzyć prawdziwe ekologiczne dzieła sztuki.

Ale to jeszcze nie wszystko! Ta książka uwrażliwi nas na potrzeby środowiska naturalnego i nauczy, w jaki sposób o nie dbać, jednocześnie czerpiąc z niego mnóstwo zielonej, pozytywnej energii.

Dzięki stronom tej książki:

- będziemy tworzyć zabawne obrazki, figurki i konstrukcje z błota, trawy czy liści (np. dinozaura, wietrzne dzwonki i wieżę z patyków);

- przeprowadzimy obserwacje owadów, ptaków i roślin;

- poznamy wiele ciekawostek dotyczących środowiska naturalnego i ekologii;

- zachwycimy się pięknem świata!

Informacje dodatkowe o Las wita was!. Zabawy na świeżym powietrzu i arcydzieła z darów natury:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2024-05-13
Tytuł oryginału: Big Ideas for the Big Outdoors

Kup książkę Las wita was!. Zabawy na świeżym powietrzu i arcydzieła z darów natury

Ekosztuka z niby-śmieci. Proste pomysły dla małych artystów
Emily Kington0
Okładka ksiązki - Ekosztuka z niby-śmieci. Proste pomysły dla małych artystów

Ta książka zaprasza dzieci, nauczycieli i rodziców do fenomenalnej zabawy ze... śmieciami! Tak, dobrze przeczytaliście. Jej kolorowe strony podpowiadają...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;