Los powtórzony

Opowiedziana z wielką wrażliwością niezwykła historia dwojga ludzi. Opowieść o poświęceniu i jego granicach w obliczu wyboru między miłością i samotnością. Tworząc współczesną sagę rodzinną, autor pozostaje wierny fascynacji wiedzą i mądrością - podgląda i analizuje świat z różnych perspektyw w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytanie: Jak dobrze przeżyć raz dane nam życie?

Informacje dodatkowe o Los powtórzony:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2013-09-24

Kup książkę Los powtórzony

Los powtórzony - opinie o książce

Avatar użytkownika - arven1989
arven1989
Przeczytane:2015-06-07, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki 2015,, Audiobook,
hm czekałam z opinią bo miałam zamiar coś więcej napisać o tej książce właśnie dlatego że nie bardzo przypadła mi do gustu, ale jakoś tak nie mogę się za to zabrać. dlatego przytoczę to co już napisałam na Lubimy czytać bardzo skrócona wersja tego co kłębiło się w mojej głowie tuż po przeczytaniu kolejnej pozycji Wiśniewskiego: "los powtórzony iście trafny tytuł, spodziewałam się czegoś zupełnie innego, choć da się wyczytać ciekawe rzeczy, które potrafią intrygować. im dalej w las tym książka traci na wartości. ciekawiej by było z pisać z perspektywy dziewczyny. a mamy tu sporo rzeczy które były w książkach. połączone innym bohaterem" http://lubimyczytac.pl/ksiazka/196612/los-powtorzony/opinia/25682480#opinia25682480
Avatar użytkownika - Barbarka
Barbarka
Przeczytane:2014-10-27, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2014,
Uwielbiam czytać powieści tego autora. Losy ludzi, okoliczności i wydarzenia, to nie tylko lekcja życia i historii ale magia wzruszeń podczas czytania. Polecam
Ta książka ma w sobie coś wyjątkowego, coś co sprawiło, że zanim dokończyłam ją czytać, kilkakrotnie wzruszyłam się do łez. Zachęciła mnie do poznania innych powieści autora, które planuję w jeszcze dość odległej przyszłości :-)
Avatar użytkownika - violabu
violabu
Przeczytane:2008-08-01, Ocena: 2, Przeczytałam, 2012 i wcześniej, Mam,
Czekałam na to, aby kolejna powieść Janusza L. Wiśniewskiego po "Samotności w sieci" poruszyła mnie równie mocno. Jednak pomimo tego, że fabuła jest ciekawa, to czytając "Los powtórzony" miałam wrażenie, że autor na siłę chce powtórzyć formułę "Samotności..." i to niosło za sobą negatywny odbiór całej powieści. Również tutaj jest zastosowana wielowątkowość w formie dygresji będących odrębnymi opowiadaniami, jednak w mniejszej ilości, poza tym sposób rozwiajania akcji znany z poprzedniej powieści powodował, że kierunek rozwoju sytuacji był bardzo przewidywalny. Po tak fantastycznym pisarzu (jakim jawił mi się napisawszy swą pierwszą powieść) spodziewałabym się czegoś lepszego, nowych pomysłów, a nie opieranie się na sprawdzonych, które jako "los powtórzony" już nie fascynują.
Avatar użytkownika - oktawia7
Przeczytane:2011-05-26, Ocena: 1, Przeczytałam,
Intymna teoria względności
Wiśniewski Janusz0
Okładka ksiązki - Intymna teoria względności

Zbiór opowiadań o najintymniejszych zakamarkach ludzkiej duszy, ukazujący zaskakujące powiązania między biologią czy chemią a reakcjami psychologicznymi...