Magia koloru dla początkujących

Czy wiesz, co oznacza Twój ulubiony kolor? Czy wiesz, jakie kolory Ci sprzyjają zgodnie z datą urodzenia albo jak dopasować kolor do znaku zodiaku?

Na te i wiele innych pytań odpowie znakomity przewodnik po świecie kolorów, dzięki któremu dowiesz się, jak korzystać z magii barw.

Za pomocą odpowiednich kolorów możesz przyciągnąć szczęście, poprawić relacje z bliskimi, odnaleźć miłość, rozwiązać problemy, poradzić sobie z depresją, a nawet wyleczyć choroby. Naucz się więc, jak wypełnić otoczenie kolorami, które podkreślą Twoje największe zalety.

Z magii kolorów możesz korzystać sam i nie potrzebujesz do tego specjalnych umiejętności. Wystarczy odrobina intuicji, a później możesz cieszyć się światem stworzonym z wybranych przez Ciebie kolorów.

Przeczytaj, co mówi o Tobie Twój ulubiony kolor. Dowiedz się, jakie symboliczne znaczenia kryją się w barwach, które widzisz w swych snach.

Odkryj fascynujący świat barw tęczy i magię, która się za nimi kryje

Informacje dodatkowe o Magia koloru dla początkujących:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2011-03-30
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-62476-17-6

Kup książkę Magia koloru dla początkujących

Magia koloru dla początkujących - opinie o książce

Avatar użytkownika - brave_book
brave_book
Przeczytane:2023-06-05, Ocena: 5, Przeczytałem,
"Magia koloru" to krótka książka o barwach w różnym ujęciu ? Autor w przystępny sposób opisuje symbolikę poszczególnych barw, ciekawostki historyczne związane z różnymi odcieniami, w jakich sytuacjach były noszone i przez kogo.
Jest też coś dla współczesnych, początkujących wiedźm, które są ciekawe tego jakie znaczenie mają kolory i jak mogą wpływać na życie.

Bardzo fajnie zostały rozpisane tytułowe koloru również pod względem psychologicznym, autor powołuje się na różne badania związane z barwami i wskazuje sytuacje, gdzie naukowcy i nie tylko korzystali z zastosowania kolorów.

Każdy kto interesuje się kolorami może w tej książce znaleźć coś dla siebie, bo moim zdaniem jest mocno uniwersalna i słowem "magia" niekoniecznie trzeba się kierować, choć poszukiwacze magii czy numerologii też będą zadowoleni ?

Przyjemna i szybka książka, która pozytywnie zapisała się w mojej pamięci ?

Geomancja dla początkujących
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Geomancja dla początkujących

Prezentujemy kolejną książkę z serii „Dla początkujących”. Tym razem będziesz miał szansę poznać starożytną sztukę geomancji. Jeśli interesujesz...

Czytanie z dłoni dla początkujących
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Czytanie z dłoni dla początkujących

Każda dłoń jest inna. Na podstawie każdej można odczytać przyszłość jej właściciela i zanalizować jego charakter. Istotny jest każdy szczegół: kształt...

Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;